Aksalu ja Kink said esimese võidu (1)

Eesti koondise põhiväravavaht Aksalu ja meeskonna üks uuemaid täiendusi Kink alustasid mõlemad kohtumist algkoosseisus, aga VPS läks valitsevate Soome meistrite vastu kiirelt juhtima. Pärast vaheaega tehti aga kiirelt seis viigiliseks ja pärast 62. minutil Kingi välja vahetamist vormistati minut hiljem ka hooaja esimene võit.

Kokku peetakse liigakarika grupifaasis viis kohtumist ja kahe vooru järel on SJK nelja punktiga kolmandal kohal. Järgmine kohtumine toimub laupäeval kell 14.15 PS Kemi vastu.

SJK Aus aga Kas Jääb...   •
(85.76.134.***)
Tubli Tarki, ega kui 70-nega ära ei löö pappi maksta on liiast. See et Aksalu puuris nulli hoiab, jälgige need viis kaitsjat hoiaks Eesti 360 min ka kuivak, kaks ei ole soomlusest aimugi saanud, ei tea veel mis mehed peale viimast show mängu kus mulluSJK-l viiki oli vaja et CL koht saada üldse huvitunitki. Soomes saab huvitav klubi olema Helsinki IFK, fännid ja isegi räägitakse et Muurinen tuleb puhkuselt tagasi, et HJK kriis on üüratu momendil. Milline klubi annaks testitava oma suurimale konkurendile, nagu Kingiga läks? See näitab vaid üht, kogu eesti Vuti eest vastutab Pohlak ja Soomes see .... pohlaku vasall valemanager. Kink suutis lepingu sellisest jahu va pohust vähemalt mööda sölmida! Soomes mängija leping teha, mida see tähendab: kolm klubi maskotti, nendest üks treener panevad 10 000 iga üks endale püksi, mängija saab oma aga maksud vöetakse mängija palgast, elamise ja mugavuse maksavad sponsorid kui nei jäähoki körvalt leidub. Kes soovib soomlastega lepinguid sölmida? Mida Mixu esimese asjana Anieri lepinguga tegi, esmalt pete ja siis potkut, ei saa jalgpallis neid usaldada, isegi jäähokis mitte ja jumal tänatud et tre kronor neist nii siin kui seal 5:0 üle on!!!