14-aastane Šapovalov tegi Flora U21 eest teist mängu järjest skoori (5)

Flora U21 tähistamas. Foto: Brit Maria Tael

Flora U21 sai halliturniiri teises mängus teise võidu, kui Premium liigas mängiv Pärnu Vaprus alistati 2:0.

Kui eelmisel nädalavahetusel saadi Kuressaarest tänu teisele poolajale jagu 3:0, siis ka täna löödi kõik väravad pärast vaheaega.

74. minutil tegi teist mängu järjest skoori 14-aastane Tallinna Legioni kasvandik Aleksandr Šapovalov, kes Flora süsteemis alles esimesi mänge peab. Teise lõi mõned minutid hiljem Mark Anders Lepik.

Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora U21 0:2 (0:0)
74. Aleksandr Šapovalov, 80. Mark Anders Lepik

Vaprus: Richard Aland, Uku Kõrre, Joosep Sarapuu, Rasmus Ilves, Enrico Veensalu, Tõnis Vihmoja, Robin Limberg, Rocco Mõtt, Kristen Saarts, Artur Šalda, Kristofer Kaasik.
Vahetusest: Rauno Tutk, Reno Mark, Karl Palatu, Oskar Lepik, Georg Grahv, Kevin Helin, Andreas Kallaste.

Flora: Kristen Lapa, Tanel Neubauer, Ralf-Sander Suvinõmm, Markkus Seppik, Karl-Erik Pukk, Vladislav Kreida, Nikita Komissarov, Anton Krutogolov, Oliver Rass, Joonas Soomre, Kristjan Kask.
Vahetusest: Matheas Madik, Egert Meriste, Henri Lehtmets, Renno Soosar, Markus Merisma, Mattias Männilaan, Anton Jermatšenko, Mark Anders Lepik, Aleksandr Šapovalov.

hmm   •
(94.118.180.***)
põhimõtteliselt 2000-2001 poistega mängisid mõlemad, rohkem noorteliiga kui esiliiga/premm
MG   •
(37.157.99.***)
Kui tahta jalgpalluriks saada, siis peabki 2000/2001 vanus vähemalt esiliigas tegusid tegema. Ja paremad nendest ka meistriliigas. Sest liigade tase on ju üsna tagasihoidlik.
Pärnu   •
(146.255.183.***)
14 aastane lööb juba Pärnule väravaid. Zelinski on viinud meeskonna järgmisele levelile.
hehe   •
(2001:7d0:8a1f:3580:b1c.***)
Kunagi zelinksi kommenteeris Eesti koondise mänge ja siis ütles väga hästi: "Mina oleksin küll sealt ülesse nurka löönud"
Jutt on tal alati jooksnud, aga tegusid pole mitte kunagi teinud
Linnameeskond   •
(84.52.40.***)
Taavi Laurits võiks tulla tagasi Premium Liigasse! Ei tea miks ta mängib Paide III-s, mees palju enamaks võimeline. Tuleb meelde aasta 2015 kui Laurits vahetusest sekkus lõi ka tavaliselt värava. Kui Laurits oli meeskonnas olemas läks ka Pärnul hästi. Pärnus mängisid veel Kirss, Hanson, Lukka, Lauter. Kui Pärnu tahab liigas veel tegusid teha ja midagi ilusat saavutada, peavad meeskonda täiendama ka mingite kogenumate meestega. Ainult noortest poistest kuni 21-aastatest ei piisa. Tutk ja Palatu ainsad kogenud mehed.