Aarna ja Pallokissat said hooaja esimese võidu (0)

Neljapäeva õhtul pidas Soome kõrgliigas oma kolmanda vooru mängu Eesti naiste koondise ründaja Signy Aarna koduklubi Kuopio Pallokissat, kes teenis oma aasta esimesed punktid.

Pallokissat võõrustas enne matši samuti nulli peal olnud JyPK-d, kes mängiti üle tulemusega 2:1. Seejuures jäädi juba seitsmendal minutil kaotusseisu ning võiduvärav löödi teisel poolajal.

Vahepeal koondisega MM-valikturniiri eelringil osalenud Aarna alustas tänast kohtumist varupingilt, kuid jooksis juba 29. minutil platsile.

Liigatabelis jäi Pallokissat hetkel hoolimata saadud kolmest punktist eelviimasele kohale.