Anier ja Dmitrijev kaotasid Hispaania tugevuselt kolmanda liiga klubile (1)

Henri Anier ja Artjom Dmitrijev (tagumises reas vasakult teine ja kolmas) tänase matši eel. Foto: Lahti Twitter

Hispaanias treeninglaagris viibiv Soome kõrgliigaklubi FC Lahti kaotas sõprusmängus Hispaania tugevuselt kolmandal liigatasemel mängivale Badalonale.

Badalona läks matši avapoolaja lõpus juhtima ning kuigi 72. minutil viigistasid soomlased seisu, jäi lõppsõna Kataloonia klubile, kes võttis 2:1 võidu.

Eesti koondise ründaja Henri Anier ja poolkaitsja Artjom Dmitrijev alustasid mõlemad Lahti algkoosseisus. Anier võeti puhkama 56. ja Dmitrijev 62. minutil.

Treeninglaagrile tõmmatakse joon alla tänaõhtuse Meistrite liiga lahingu Barcelona - Chelsea külastamisega. Homme lennatakse tagasi Soome. Soome kõrgliigas algab uus hooaeg 8. aprillil.