Argentina talent päästis Zeniti, Lokomotiv andis esimese tõelise tormihoiatuse (0)

Venemaa kõrgliigas jätkab kahe vooru järel täiseduga neli meeskonda. Tiitlikaitsjal Moskva Spartakil on aga endiselt võiduarve avamata.

Peterburi Zenit jäi koduväljakul Kaasani Rubini vastu esimese poolaja lõpus kaotusseisu, kuid 51. minutil viigistas mänguskoori suvine täiendus Sebastian Driussi ning 21-aastane argentiinlane lõi esimesel lisaminutil ka võõrustajate võiduvärava.

Mullu Levadias mänginud Anton Mirantšuk teenis taas mänguaega, kui tema koduklubi Moskva Lokomotiv alistas Moskva gigantide vastasseisus võõrsil CSKA 3:1. Avapoolaeg jäi 1:1 viiki, kuid Ari ja Dmitri Tarasovi teise poolaja keskel löödud väravad tõid külalistele hooaja teise võidu.

Lokomotivi ja Zeniti kõrval on tabelis samuti kuus punkti kirjas mulluse hooaja esiviisikus lõpetanud Krasnodaril ja Groznõi Ahmatil, kes olid üle vastavalt Tosnost ja Rostovist.

Ülidramaatiliselt Moskva Dinamo vastu võidust ilma jäänud eelmise hooaja meister Moskva Spartak jätkas hooaega pettumust valmistava 0:0 viigiga Ufa vastu. Ufa, kelle mängudes on tänavusel hooajal löödud vaid üks värav, on tabelis kõrgel kuuendal positsioonil.

Avavoorus oma igipõlist rivaali väga hilise väravaga hammustanud Dinamo pidi seekordses voorus ise mõru pilli alla neelama. Nimelt lõi Jekaterinburgi Ural Moskvas peetud mängus võiduvärava 89. minutil.

Mahhatškala Anži - Permi Amkar 1:0 (1:0)