Arsenalile neljas võõrsilkaotus järjest (0)

Arsene Wenger andis #wengerout kampaaniale hoogu juurde. Foto: gunnerstown.com

Esmaspäevaõhtu ainsas Premier League'i kohtumises pidi Arsenal järjekordse mõru pilli alla neelama, kui võõrsil kaotati Crystal Palace'ile 3:0.

Mäng hakkas kraavi poole kalduma pärast esimest veerandtundi, kui Arsenali koleda kaitsetöö tulemusena jõudis Tottenhami eksmängija Andros Townsend õigel ajal jaole ning sahistas võrku, 1:0.  Poolajale mindigi üheväravalises eduseisus ning kuigi pallivaldamine oli vägagi Arsenali kasuks (72:28), siis Palace oli ikkagi see tiim, kes lõi rohkem võimalusi ning Yohan Cabaye oivaline sooritus viis Arsenali juba kaheväravalisse kaotusseisu. Mõned minutid hiljem kustutati lõplikult Arsenali küünal, kui Arsenali kolmas väravavaht Emiliano Martinez võttis Townsendi karistusalas rumalas olukorras maha ning Luka Milivojevic kõmmutas penaltipunktist palli kindlalt alla nurka.

Arsenali peatreeneri Arsene Wengerit saatvad vallandamissahinad koguvad tuure nüüd veelgi enam üles, sest nelja järjestikust võõrsilkaotust pole Wengeriaegne-Arsenal kordagi saanud. Null punkti tabelis juures tähendab, et lähimad rivaalid ehk Manchesteri klubid on kolme (Man United) ja seitsme (Man City) punkti kaugusel.

Crystal Palace - Arsenal 3:0 (1:0)