Atletico ei suutnud tabeli punasest laternast Karabahhist jagu saada (0)

Seekord Antoine Griezmann Atleticole kolme punkti võita ei suutnud. Foto: Atletico koduleht

Eelmise hooaja Meistrite liiga poolfinalist ja üleeelmise hooaja finalist Atletico Madrid ei suutnud grupifaasi 3. voorus Karabahhi vastu enamat 0:0 viigist.

Täie koosseisuga peale lennanud Atletico suutis avapoolajal kodumeeskonda küll survestada, ent puurivaht Ibrahim Sehic tegi piisava selleks, et puuri puhtana hoida.

Teisel poolajal läks mäng räpasemaks ning Karabahh võttis neli kollast kaarti, nendest kaht näidati ründaja Dino Ndlovule ning viimased viisteist minutit pidid mägede mehed vähemuses hakkama saama. Põnevust jätkus viimaste sekunditeni, kui Antoine Griezmanni löök vihises ülinapilt postist mööda ning Karabahh võis juubeldada oma esimese Meistrite liiga punkti üle.

Karabahh - Atletico Madrid 0:0 (0:0)

Eemaldamine: 75. Dino Ndlovu (Karabahh)