Bayern sai Ronaldole pidurid peale, aga Real jätkas oma võiduseeriat (0)

Meistrite liiga teises poolfinaalis sai juba kuuenda järjestikuse võidu Müncheni Bayerni vastu Real Madrid, kui võõral platsil sakslastest 2:1 jagu saadi.

Jupp Heynckesi ja Zinedine Zidane'i tiimide vaheline heitlus algas väga aktiivselt ning häid võimalusi oli mõlemal meeskonnal. Juba seitsmendal minutil vigastas end Arjen Robben ning Bayern oli sunnitud tegema vahetuse. Peale seda olukorda tuli Bayerni mängijatel mitu sööduviga, mis pakkus Realile mitu suurepärast võimalust. Aga väravaarve suutis ikkagi avada hoopis Bayern, kui Kimmich lõi peale pikka sprinti palli Keylor Navase selja taha.

Neli minutit peale väravat suutis taaskord vigastada end Bayerni mängumees, seekord vahetati välja Jerome Boateng. Järgnevatel minutitel tuli mõlemal klubil rohkesti võimalusi ning pisut enne poolaega suutis Marcelo viigistada seisu ning Real Madrid sai kirja väärtusliku võõrsilvärava. Viimastel minutitel üritas Bayern oma eduseisu taastada, kuid nende kahjuks ei läinud pall kuidagi väravasse.

Teine poolaeg algas Bayerni suurepärase võimalusega, kui Franck Ribery andis ilusa söödu värava ette, kuid ükski Bayerni mängija ei saanud pallile pihta. Matš oli kestnud peaaegu tund aega, kui Reali vahetusmees Marco Asensio lõi kontrarünnakust teise värava. Sellele järgnes Ribery ohtlik pealelöök, mille võttis Navas kauni tõrjega ära. Paar minutit hiljem tegi Zidane ründava vahetuse, kui välja läks vigastatud Carvajal ning asemele tuli Benzema.

Kodumeeskonnal tekkis taaskord väga palju häid võimalusi, kuid alati oli Navas või mõni kaitsemängija ees. Real tahtis ka lüüa kolmandat, et Madridi minna kindla eduga, kuid ühel olukorral mängis esimest korda sel hooajal Meistrite liigas väravata jäänud Cristiano Ronaldo enne skoorimist käega ning teistel puhkudel näitas osavust Müncheni Bayerni väravavaht Sven Ulreich. Viimased kakskümmend minutit Bayern üritas ja üritas, aga viigiseisu ei suudetud saada.

Kordusmäng toimub järgmisel teisipäeval Madridis.

Müncheni Bayern - Real Madrid 1:2 (1:1)