Besiktas mängis ennast keerulisse seisu, aga tegi ulmelise tagasituleku (0)

Meistrite liigas nähti täna tõelist thrillerit, kui Istanbuli Besiktas suutis 0:3 kaotusseisust Lissaboni Benfica vastu välja tulla ja saavutada 3:3 viigi.

Kohtumise avavärav sündis juba kümnendal minutil, kui 19-aastane Benfica ründaja Goncalo Guedes karistusalasse purjetas, mängides üle nii Besiktase kaitsjad kui väravavahi ja lükkas palli tühja väravasse. Benfica eduseisu duubeldas 25. minutil Nelson Samedo, kelle vasaku jalaga sooritatud kauglöök lati põrkest väravas maandus.

Portugali meeskonna kolmas tabamus sündis moel, mis kinni ei jää, saab kinni löödud. Esmalt tabas Kostas Mitroglou peaga sooritatud löök latti, kreeklane pääses uuesti lööma, aga taaskord latti. Kaks ei jäänud kolmandata, sest raamidest tagasipõrkunud palli suunas posti Eduardo Salvio. Viimase lainena suutis siiski Ljubomir Fejsa palli võrku lüüa. 31. minutiks oli seis tablool 0:3.

Kui tundus, et mäng on tehtud, siis kodumeeskond suutis anda veel tunnustust väärt etenduse. 58. minutil suutis Besiktase kasuks käärlöögist ühe värava tagasi lüüa Cenk Tosun. 83. minutil oli Türgi klubil kasutada 11 meetri karistuslöök - Ricardo Quaresma ei eksinud ning säilitas võimaluse teenida vähemalt viigipunkt.

Besiktas ei jätnud võimalust kasutamata ja võitleski välja 3:3 viigi. Otsustava tabamuse lõi minut enne normaalaja lõppu Kameruni ründaja Vincent Aboubakar.