Chelsea loovutas Burnley vastu punkte (0)

Robbie Brady karistuslöök aitas veidi tuure maha tõmmata Londoni Chelseal, kes Burnleyt alistada ei suutnud.

Kohtumine algas liiga dominantse ainuliidri jaoks suurepäraselt, kui 7. minutil suutis Victor Moses kena soolo lõpetuseks leida üles keskelt liikuva Pedro, kes nahkkera maadmööda võrku toimetas.

Mäng kulges siiski Chelsea juhtimisel, kuid 24. minutil sai oma võimaluse Burnley, kui karistusalast veidi väljaspool trahvilöök teeniti. Lööma läinud Robbie Brady keerutas palli aga Thibaut Courtois' ristnurka, tehes seisuks 1:1.

Rohkem mänguskoor ei muutunud. Tabeli tippu antud viik aga kuigipalju ei mõjutanud: Chelsea edu hetkel lähimate jälitajate Tottenhami ja Arsenali ees on 10 punkti. Homme peab oma vooru mängu Manchester City, kellel on võimalik Bournemouthi võites vähendada vahe liidriga kaheksale punktile.