Chelsea suurendas lähitajate ees edumaad (2)

Chelsea kasvatas Inglismaa kõrgliigas jälitajate ees edumaad, alistades koduväljakul Hull City tulemusega 2:0.

Skoori avas Diego Costa avapoolaja seitsmendal (!) lisaminutil, kui ta Victor Mosese madala tsenderduse väravaks realiseeris. Kokku määras kohtunik avapoolajale üheksa lisaminutit, sest poolaja keskel sai tõsiselt vigastada Hull City poolkaitsja Ryan Mason, kes põrkas kokku Gary Cahilliga.

Kuigi külalised võitlesid teisel poolajal julgelt viigipunkti nimel, siis 81. minutil otsustati siiski mängu saatus. Cesc Fabregas toimetas karistusala joone kõrvalt karistuslöögi värava alla, kus Gary Cahill selle peaga väravasse suunas, vormistades seisuks 2:0.

Chelseal on nüüd 22 mänguga kirjas 55 punkti, lähima jälitajana kaotab Arsenal juba kaheksa punktiga.

Chelsea - Hull City 2:0 (1:0)