City jõudemonstratsioon hävitas kümnemehelise Liverpooli (11)

Premier League'i neljanda vooru keskses kohtumises sõitis Ragnar Klavani koduklubi Liverpool külla Manchester Cityle, kus tuli aga tunnistada võõrustajate suurt üleolekut.

Väljakuperemehed asusid 24. minutil Sergio Agüero tabamusest juhtima. Kohtumise võtmehetk leidis kahtlemata 37. minutil, mil Liverpooli mängumees Sadio Mane jooksis City väravavahile Edersonile jalg ees õnnetult sisse ja teenis sellest olukorrast otse punase kaardi.

Sadio Mane punase kaardi olukorras väga tõsiselt viga saanud Edersonil peapõrutust õnneks ei diagnoositud. Pika mänguseisaku tõttu lisas kohtunik esimesele kolmveerand tunnile juurde koguni kaheksa üleminutit. Oma võimaluse kasutas enne poolajapausi ära Gabriel Jesus ja Liverpool läks riietusruumi 0:2 kaotusseisuga.

Teine poolaeg suurt muudatust mängu ei toonud, sest juba 53. minutil oli taas täpne Jesus ning jala sai valgeks ka Saksamaa koondislane Leroy Sane. Viimasele ei jäänud see ainsaks tabamuseks, sest kohtumise esimesel üleminutil keerutas mees veel kauni löögi taha võrku ja tegi lõppskooriks 5:0 City poolt vaadatuna.

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan tegi Liverpooli eest kaasa terve kohtumise.