Eesti neiud tegid Türgi vastu koduturniiri parima esituse (galerii!) (0)

Koduse EM-valikturniiri lõpetasid Eesti U17 tüdrukud korraliku mänguga Türgi vastu, kuid lõpuks keris skoor tablool siiski 0:4 peale.

Dilam Yesim Taskin lõi küll seitsmendal minutil türklannad ette, kui pall Eesti väravavahi Sascya Assaku sõrmede vahelt väravasse lipsas, kuid ligi tund aega suutsid eestlannad selle peale taga nulli hoida. Teisel poolajal tuli siiski kolm väravat veel ja koduturniir lõpetati 0:4 kaotusega.

Kaidi Jekimova hoolealused ise kolme mänguga väravat lüüa ei suutnud. Tšehhile kaotati avapäeval 0:8 ja Hollandile 0:9.

Eesti - Türgi 0:4 (0:1)