Eestlased leppisid Norras omavahel viiki (0)

Norra kõrgliigas toimus pühapäeval õhtul Eesti koondise raudvarade duell, kui Karol Metsa Stavangeri Viking ja Taijo Teniste Sogndal omavahel viiki leppisid.

Pärast 0:0 lõppenud avapoolaega võttis esiti Mets endale kollase kaardi, aga 66. minutil mindi tänu Rasmus Martinseni väravale juhtima. Eduseis kestis aga umbes minuti jagu, kuna kohe Sogndal viigistas. Mõlemad eestlased said kirja 90 minutit.

Samal ajal pidas oma 16. vooru kohtumise ka Nikita Baranov ja Kristiansund, kui võõrsil Stromsgödsetile 2:4 alla jäädi. Ka Baranov tegi kaasa kogu mängu.

Tabeliseisule tähendas viik seda, et Viking vireleb 10 punktiga endiselt tabeli lõpus, 16. kohal ja eelviimasest kohast lahutab neid 16 vooru järel neli punkti. Sogndal on 20 punktiga 11. positsioonil. Kristiansund on 17 punktiga 14. kohal, mis hooaja lõppedes viiks nad üleminekumängudele.