Favoriidid ei vääratanud (Levadia pääses) (0)
24. vooru kohtumistes üllatusi ei sündinud, kuigi tasavägise matši pidasid maha vooru viimases mängus Tammeka ning Levadia.
Protokollid:
Kell 18.00 Pärnu Rannastaadionil
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet 0:5 (0:2)
7. Draman Haminu, 13. Dmitri Kruglov, 51. Jevgeni Harin, 74. Sergei Mošnikov, 82. Vladimir Voskoboinikov
Hoiatused: 12. Toomas Pennt
Mänguolud: +15, pilves vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras..
Pealtvaatajaid: 280
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Lauri Salei, Aron Härsing
Pärnu Linnameeskond: Kristjan Tamme, Martin Mägi, Karl Palatu, Magnus Villota, Jako Kanter (46. Martin Vunk), Marco Lukka, Toomas Pent, Rauno Tutk, Kristen Saarts (65. Henri Hanson), Greger Könninge (78. Rando Leokin), Tõnis Vihmoja.
Varus: Henrik Vainu, Joosep Sarapuu, Martin Vunk, Henri Hanson, Raido Leokin, Rando Leokin, Kristjan Lenk.
FC Infonet: Matvei Igonen, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov (60. Aleksandr Kulinitš), Draman Haminu, Aleksandr Volodin, Jevgeni Harin (53. Vladimir Voskoboinikov), Denis Vnkov, Sergei Mošnikov, Artur Rättel, Dmitri Kruglov, Roman Sobtšenko (75. Eduard Gololjov).
Varus: Mihhail Lavrentjev, Vladimir Voskoboinikov, Aleksandr Kulinitš, Eduard Golovljov, Pavel Dõmov, Vadim Šalabai.
Kell 19.00 Paide linnastaadionil
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 1:3 (1:1)
29. Omar El Hussieny - 6., 55. Kassim Aidara, 68. Alessandro La Vecchia
Hoiatused: 75. Lauri Varendi, 77. Vjatšeslav Zahovaiko - 43. Alessandro La Vecchia, 49. Igor Dudarev, 90. Anton Panov
Mänguolud: +16, pilves vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 86
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Jaan Roos, Jaanus Mutli
Paide: Kert Kütt, Michael Lilander, Joosep Juha, Taavi Rähn, Lauri Varendi, Martin Kase, Nikita Novopašin, Omar El Hussieny, Meelis Peitre (72. Johannes Kukebal), Vjatšeslav Zahovaiko (83. Ander Ott Valge), Marten Saarlas (59. Mark Oliver Roosnupp).
Varus: Sten-Marten Vahi, Johannes Kukebal, Ander Ott Valge, Martin Naggel, Mark Oliver Roosnupp.
Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Igor Dudarev, Oleksandr Suhharov, Aleksandrs Solovjovs (56. Deniss Malov), Kassim Aidara, Maksim Paponov, Jevgeni Kabaev, Alessandro La Vecchia (72. Daniil Mironov), Aleksandr Volkov (83. Anton Panov), Aleksandr Ivanjušin, Aleksei Tšerkassov.
Varus: Eduard Usikov, Deniss Malov, Anton Panov, Daniil Mironov.
Kell 19.00 Rakvere linnastaadionil
Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora 1:4 (0:3)
68. Aleksei Larin - 7., 18. Sakari Tukiainen, 10. Rauno Sappinen, 71. Markus Jürgenson
Hoiatus: 65. Richard Aland
Mänguolud: +14, pilves vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 163
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Igor Kübarsepp
Rakvere: Sander Susi, Mihkel Gull, Kaarel Saar (58. Jaanus Kaasik), Mihkel Saar, Aleksei Larin, Taavi Münter (76. Samuel Vard), Alex Sander Sepp, Taavi Trasberg, Alari Aunapuu, Madis Reimal (66. Joonas Ljaš), Rauno Kald.
Varus: Jaanus Kaasik, Toomas Kiis, Joonas Ljaš, Juhan Jograf Siim, Sten Tammik, Samuel Vard, Martin Bastig.
Flora: Richard Aland, Markus Jürgenson, Madis Vihmann, Nikita Baranov, Joseph Saliste, Brent Lepistu, Mihkel Ainsalu (59. Markus Poom), Zakaria Beglarišvili (27. Andre Frolov), Maksim Gussev, Rauno Sappinen (46. Herol Riiberg), Sakari Ilmari Tukiainen.
Varus: Mait Toom, Henri Järvelaid, Herol Riiberg, Joonas Tamm, Markus Poom, Andre Frolov, Rauno Alliku.
Kell 20.00 Tartu Tamme staadionil
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 1:2 (1:0)
23. Jürgen Lorenz - 67. Anton Mirantšuk, 71. Gando
Hoiatused: 56. Reio Laabus, 67. Silver Grauberg - 11. Kevin Kauber, 73. Ilja Antonov, 80. Sergei Lepmets, 82. Andreas Raudsepp
Mänguolud: +15, pilves vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Kristo Küljastinen
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Risto Eelmaa
Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Tristan Koskor (85. Erki Mõttus), Tauno Tekko, Martin Miller, Kaspar Paur, Silver Grauberg, Kristjan Tiirik, Reio Laabus, Sander Kapper.
Varus: Andre Paju, Karl Vaabel, Rait Läll, Erki Mõttus, Erko Litvjakov.
Levadia: Sergei Lepmets, Maksim Podholjuzin, Gando Biala, Igor Morozov, Tabi Manga, Marek Kaljumäe, Ilja Antonov, Andreas Raudsepp, Kevin Kauber (58. Jevgeni Kobzar), Alan Gatagov (58. Anton Mirantšuk), Rimo Hunt.
Varus: Priit Pikker, Alger Džumadil, Magnar Vainumäe, Jevgeni Kobzar, Mart Paul Preiman, Nikita Koger, Anton Mirantšuk.
LIVE-ülekanne: