Flora pakkus vähemusse jäänud Transile hooaja esimese kodukaotuse (hinda mängijaid!) (0)

Enne tänast kodus kaotuseta püsinud Narva Transi hea seeria sai läbi, kui vähemusse jäädes Flora vastu enam jõudu ei jagunud.

Transi ja Flora matš oli pingeline nagu enne mängu oodata võiski - Flora oli ju tabelis kolmas ja Trans neljas, kahe vahe ainult neli punkti. Kuigi külalised Tallinnast olid palliga mängus domineerivamad, läks juhtima Trans. 22. minutil realiseeris Dmitri Prošin penalti, mille oli eelnevalt põhjustanud Madis Vihmann, kes tõmbas Dmitri Barkovi murule siruli.

Transi eduseis püsis tablool aga vaevalt veerand tundi, kui Zakaria Beglarišvili karistuslöögist värava ette korraliku banaani lasi, mille Kevin Aloe nelja mehe vahelt peaga narvakate väravasse rammis - 1:1.

Teisele poolajale tegi Flora tormilise alguse, ohustades järjepanu võõrustajate väravat. 51. minutil viiski Joseph Saliste Flora juhtima, kui ta Artur Kotenko jalatõrje järel palli võrku lükkas. Trans reageeris kiirelt, kui viis minutit hiljem viigistas Barkov pealöögiga seisu - seekord magas tema maha Aloe, kes ise avapoolajal head peaga mängu näitas.

Viigi järel oli kõige aktiivsem mees Rauno Alliku, kes oli korduvalt väravale väga lähedal, ent igal juhul jäi täpsusest puudu. 71. minutil teenis Transi noor keskkaitsja Maksim Tšerezov oma teise kollase ja jättis kodumeeskonna vähemusse. Vastase ülekaal osutus Transi jaoks ületamatuks suuruseks - 77. minutil ajas Prošin kastis käed selga Allikule ning Beglarišvili realiseeris penalti. Lõppskoori vormistas grusiin 90. minutil, kui Frank Liivak ta hea sööduga värava eest leidis.

Transi hooaja esimene kodukaotus jätab nad Florast nüüd seitsme punkti kaugusele.

Mängu parim - Zakaria Beglarišvili

Andis Flora avaväravale söödu ja kallutas lõpuks külalised oma kahe tabamusega võiduni. Väga aktiivne oli ka Rauno Alliku, ent grusiini kliinilisus jätab au seekord temale.

26. mail kell 16.00 Narva Kreenholmi staadionil

JK Narva Trans - Tallinna FC Flora  2:4 (1:1)
22. pen. Dmitri Prošin, 56. Dmitri Barkov - 38. Kevin Aloe, 51. Joseph Saliste, 77. pen., 90. Zakaria Beglarišvili

Väravasöödud: 22. x, 56. Aleksandr Zakarljuka - 38. Zakaria Beglarišvili, 51. Rauno Alliku, 77. x, 90. Frank Liivak
Hoiatused: 1., 72. Maksim Tšerezov, 77. Dmitri Prošin, 79. Deniss Poljakov - 21. Madis Vihmann, 65. Mihkel Ainsalu
Eemaldamine: 72. Maksim Tšerezov
Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras