Fulham põrus viimasel päeval ja jäi esimesena otsepääsmeta (1)

Mattias Käidi koduklubi Fulham kaotas Inglismaa esiliiga viimases voorus Birminghamile 1:3 ja peab teist aastat järjest hooaega üleminekumängudel pikendama.

Otsustavat päeva kolmandal kohal alustanud Fulhamile langes sülle kuldne võimalus, sest Cardiff ei suutnud kodus Readingu vastu enamat väravateta viigist - võit tõstnuks Fulhami teiseks ja viinuks otse kõrgliigasse.

Fulham jäi võõrsil Birminghami vastu aga veerandtunnil 0:1 kaotusseisu, kaotas poolaja 0:2 ja kogu mängu 1:3, kuigi valdas palli koguni 73 protsenti mänguajast. Nüüd ootavad Fulhami ees üleminekumängud - kahemängulises poolfinaalis kohtutakse Derby Countyga, finaalivastane tuleb edu korral paarist Aston Villa-Middlesbrough. Kõrgliigasse tõusid Cardiff ja Wolverhampton.

Käit esindab hetkel laenulepingu alusel Šotimaa kõrgliigaklubi Ross Countyt.