Hirmkõva City hoidis Arsenali šansid minimaalsena, kohtunik eksis suluseisuga (0)

Manchester City jätkab Inglismaal kaotuseta, kui täna alistati koduväljakul Londoni Arsenali meeskond küllaltki enesekindla tegutsemisega 3:1.

City sai kohtumise alguses oma mängumootori suurepäraselt käima ja selle tasuks oli Kevin De Bruyne'i tabamus 19. minutil. Värav oleks pidanud mõned hetked hiljem ka teist korda sahisema, kuid Raheem Sterling andis uskumatult mannetu söödu Leroy Sane suunas Arsenali värava ees ja sakslasel ei õnnestunud seda mingil viisil kätte saada.

Teine poolaeg algas taas võõrustajate domineerimisega. Esimestel minutitel kukkus Nacho Monreal ise ja tõmbas Sterlingu endaga karistusalas murule ning penalti oli tõsiasi. Sergio Agüero tegigi nii seisuks 2:0.

Arsenal suutis aga mängu tagasi tulla, kui 65. minutil leiti paremal äärel üles Alexandre Lacazette ning prantslane toimetas mänguvahendi kindlalt City puurilukust Edersonist mööda. Arsene Wengeri hoolealused olid hoogu üles saamas, kuid seejärel tabas neid kümmekond minutit hiljem šokk. Nimelt oli David Silva selgelt suluseisus, kuid kohtunik Michael Oliver seda ära ei võtnud ja Gabriel Jesus tegi olukorra järgselt lõppskooriks 3:1.

City oli vaatamata vilemehe eksimusele täna selgelt parem meeskond. Seda näitab ka tabeliseis, kui ollakse kindlad ainuliidrid 31 punktiga. Arsenal langes aga kuuendaks.