Hispaanlased tassisid Chelsea't, Leicester lükati tagumisse kolmikusse (0)

Inglismaa kõrgliiga 26. vooru esimestes mängudes olid viiest kodumeeskonnast võidukad koguni neli. Teiste seas teenis kolm punkti ka liidermeeskond Chelsea.

Kaks nädalat tagasi Burnley vastu viigiga leppinud Chelsea jaoks ei kulgenud ka tänane kodumäng Swansea vastu päris viperusteta. Esimest korda peale 31. detsembrit ja üldse tänavu alles kuuendat korda algkoosseisu kuulunud Cesc Fabregas viis 19. minutil võõrustajad küll juhtima, kuid tema rahvuskaaslane Fernando Llorente viigistas poolaja viimasel minutil.

Ka teisel poolajal lõid mõlemad väravad hispaanlastest mängumehed. 72. minutil viis Pedro Antonio Conte hoolealused uuesti juhtima ning 84. minutil  vormistas Diego Costa oma hooaja 16. väravaga lõppskoori.

Äsja peatreenerist Claudio Ranierist ilma jäänud tiitlikaitsja Leicester City langes tänavusel hooajal esmakordselt väljalangemistsooni. Nimelt alistas Crystal Palace kodus 1:0 Middlesbrough'i, kellega koos tõusti jagama 16.-17. positsiooni. Leicester jääb nendest kahest meeskonnast nüüd ühe punkti kaugusele. Valitsev meister ise võõrustab esmaspäeval Liverpooli.

Leicesteriga võrdsete punktide peale tõusis Hull, kes viigistas kodus 1:1 Burnley'ga. Tabeli punane latern Sunderland kaotas võõrsil Evertonile 2:0.

Chelsea - Swansea City 3:1 (1:1)