Hunt murdis Transi, aga lasi teistel särada (1)

Tallinna Levadia lõpetas enda kolmemängulise viikide seeria, kui koduplatsil* alistati 2:0 Narva Trans.

Mäng algas väga rahulikult ja vaikselt hakkasid olukorrad tulema veerandtunni täitudes. Esimene ohtlik olukord tekkis mõnevõrra ootamatult algkoosseisus alustanud Kaspar Mutso terava söödu järel, kui Nikita Andrejev kannaga proovis, aga mööda lõi.

Avapoolaja teises pooles hakkas särama aga Rimo Hunt, kes niigi väga silmapaistev oli, aga siis otsustas hakata looma olukordi teistele. Peamiselt mängis Levadia kapten kokku Jevgeni Kobzari ja Andrejeviga, kellega omavahel häid olukordi kombineeriti, aga Hundi kaaslased ei suutnud neid ära lüüa.

Kui avapoolaeg oli tegelikult võrdsete heitlus ja 0:0 oli aus seis, siis pärast vaheaega võttis Levadia mängu pea täielikult enda kontrolli alla ja mängiti tempoga nii, kuidas ise sooviti.

Värav saadi kätte 59. minutil, kui Kobzar karistuslöögiga ilusti tagapostis Hundi leidis ja kapten palli peaga värava ette üksinda seisnud Gandole lükkas, kes tühja lõi.

Mitmeid häid olukordi raisanud Kobzar pani endast rääkima mängu lõpus, kui ta esmalt Gando hea eeltöö väravaks lõi ja siis josemourinholikult kaardi võttis.

Ilmselt andunumad vutifännid mäletavad, kuidas Mourinho hoolealused Real Madridis Meistrite liiga alagrupiturniiril meelega kaarte võtsid, et tähtsusetus mängus enda mängukeeld ära kanda. Täna sai Kobzar kollase nurgalöögi liigkaua mängupanemise eest ja järgmisel nädalal on ees kohtumine Tulevikuga. Eks jäägu igaühe otsustada, kas oli see meelega või mitte.

* - mäng oli küll Levadia "kodus", kuid reaalsuses toimus see FC Flora kodustaadionil A. Le Coq Arenal, sest Kadrioru staadionil peetakse sel nädalavahetusel kergejõustiku Eesti meistrivõistlusi.

Mängu parim - Rimo Hunt

Levadia parim väravakütt küll ise väravat ei saanud, aga teised oleks tänu temale võinud lüüa neli-viis. Väga hästi tegi ees tööd, hoidis palli ja lõi kaaslastele olukordi.

Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans 2:0 (0:0)