Ibrahimovici esimene kübaratrikk Unitedi särgis oli Saint-Etienne'ile liiast (0)

Manchester United teenis Zlatan Ibrahimovici kübaratriki toel Euroopa liiga 1/16-finaali avamängus Saint-Etienne'i vastu 3:0 võidu.

United teenis 15. minutil kaheldavas olukorras umbes 20 meetri kauguselt väravast karistuslöögi, mida läks lööma Ibrahimovic. Rootslase sooritus võttis müürist rikošeti ning veeres Saint-Etienne'i väravasse.

Mida enam mäng poolajavile suunas tiksus, seda enam muutus rünnakul teravamaks Saint-Etienne, kuid esimese kolmveerandtunni jooksul tegid prantslased raamide vahele kõigest ühe löögi.

Prantsusmaa klubi päästis mitmel korral halvimast väravasuul seisnud Stephane Ruffier, kes hiilgas maailmaklassi tõrjetega. Enam ei jõudnud ka tema tassida, sest 75. minutil lõi Ibrahimovic enda ja kohtumise teise tabamuse. Kaks minutit enne normaalaja lõppu teenis Ibrahimovic penalti, mille ta ka ise realiseeris. 3:0 skooriga mäng ka lõppes.

Omavahel läksid vastamisi ka vennad Pogbad - Unitedis palliv Paul ning Saint-Etienne'i mängija Florentin. Paul mängis kaasa kogu kohtumise, Florentin pidi 80. minutil platsilt kerge vigastuse tõttu lahkuma.

Üllatavalt kindlalt sai võõral väljakul mänginud Roma jagu Villarrealist. Emersoni kauglöök viis Itaalia klubi esimesel poolajal juhtima, Edin Džeko kübaratrikk teisel kolmveerandtunnil kindlustas neile 4:0 võidu.