Inter sai Udineselt hooaja esimese kaotuse (0)

Itaalia Serie A 17. voor algas üllatusega - liider Milano Inter sai hooaja esimese kaotuse, jäädes koduväljakul alla Udinesele 1:3.

Vastu mängu käiku läks 14. minutil juhtima Udinese, kui Silvan Widmer tegi hea eeltöö ja Kevin Lasagna lükkas palli mõnelt meetrilt väravasse.

Juba järgmisel rünnakul tuli Interi vastus. Antonio Candreva tsenderdas paremalt äärelt ja liiga parim väravakütt Mauro Icardi sahistas võrku.

Terve avapoolaja Interi rünnakuid tõrjunud Udinese alustas teist kolmveerandtundi ootamatult energiliselt ja läks 61. minutil uuesti juhtima. Davide Santon mängis oma karistusalas käega ja pärast pikka videopausi otsustas kohtunik määrata penalti, mille realiseeris külmavereliselt Rodrigo de Paul.

Inter tabas latti, aga väravani jõudis jällegi Udinese, kui lõppseis vormistati kahe tšehhi koostööst. Jakub Jankto tsenderdas vasakult äärelt ja Antonin Barak lükkas palli väravasse.

Täna õhtul võib Interist mööduda Napoli ja homme ka Juventus.