Juventus edenes kindlalt finaali, Mbappe lõi auvärava (Video väravatest!) (0)

Meistrite liigas edenes kindlalt finaali Torino Juventus, kes alistas AS Monaco ka koduväljakul.

Kuigi mäng algas üsna võrdselt, siis selgelt ohtlikumad võimalused olid esmalt kodumeeskonnal. Esmalt ei suutnud väravavahiga üks-ühele sattunud Gonzalo Higuain skoori avada, kui tõstis palli puurilukust üle, ent Monaco kaitsja Kamil Glik suutis palli ära lüüa. Lisaks ei õnnestunud puurilukku üle mängida Mario Mandžukicil.

Pärast kerget Monaco survet avas aga lõpuks skoori just Mandžukic, kelle pealöögi Daniel Subasic esmalt tõrjus, ent teise palli lõi horvaat kindlalt võrku. Poolaja lõpus lõi avaväravale tsenderduse andnud Dani Alves teisegi, lüües Subasici poolt klaaritud palli otse õhust väravasse. Seejuures andis Alves ka avamängus mõlemale väravale söödu.

Teisel poolajal olid pinged selgelt maas ning mäng jätkus taas võrdselt, kuid 69. minutil suutis Monaco ühe tagasi lüüa ning Juventuse väravaluku lõpuks avada. Joao Moutinho andis äärelt terava palli värava alla, kus Kylian Mbappe selle Buffonist mööda mängis. Kümmekond minutit enne seda oli vahetusest sekkunud Juan Cuadradol suurepärane võimalus Juventuse kolmas lüüa, kuid taas oli ülesannete kõrgusel Subasic.

Kohtumise lõpuosas oli Juventusel võimalusi eduseisu veelgi suurendada, kuid mäng lõppes siiski 2:1 võiduga.

Itaalia klubi finaalivastane selgub homme, kui teise poolfinaali kordusmängus kohtuvad Atletico ja Real Madrid.

Torino Juventus - AS Monaco 2:1 (2:0) - Juventus võitis kokkuvõttes 4:1
33. Mario Mandžukic, 45. Dani Alves - 69. Kylian Mbappe

Juventus: Buffon, Barzagli (85. Benatia), Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Khedira (10. Marchisio), Pjanic, Dani Alves, Dybala (54. Cuadrado), Mandžukic; Higuain.