Juventusel jäi imest õige napilt puudu, Beneventole eriti dramaatiline kaotus (1)

Itaalia kõrgliiga 13. voor jätkus täna eriti närviliselt ja dramaatiliselt. Torino Juventus teenis oma hooaja teise kaotuse, kuigi oli viimastel minutitel lähedal suurele tagasitulekule. Tabeli punane latern Benevento jäi punktist ilma samuti viimastel hetkedel ja koguni kolmes matšis tuli kohtunikel punast kaarti näidata.

Valitsev meister Juventus oli tõsises hädas Sampdoriaga. Kui esimene poolaeg lõppes 0:0, siis edasi oli võõrustajate pidu. Duvan Zapata tegi 52. minutil seisuks 1:0 ja 79. minutiks juhiti juba 3:0.

Paistis, et mullune Meistrite liiga finalist ei tule siit enam kuidagi välja, aga lõpuminutid kiskusid äärmiselt põnevaks. Alustuseks realiseeris Gonzalo Higuain penalti ja neljandal üleminutil vähendas vahe minimaalseks Paulo Dybala. Mänguaega aga lihtsalt enam ei jätkunud ja Juventus oma viigiväravat kätte ei saanudki.

Endiselt tabeli põhjas siplev Benevento oli ülilähedal oma esimesele punktile, mis kahtlemata toonuks natukenegi meeskonnale rõõmu, kuid see võeti neilt käest kohtumise lõpus. Kolmandal lisaminutil eksis Sassuolo poolelt penaltil Deomenico Berardi, kuid mõni hetk hiljem sahises võrk siiski ja Federico Peluso tõi omadele 2:1 võidu.

Täna õhtul lähevad vastamisi veel seni kaotuseta jätkav Inter ja Atalanta. Homme kohutvad vooru viimases mängus Hellas Verona ning Bologna.

Crotone - Genoa 0:1 (0:1)