Kalju pääses Tarva vastu ehmatusega (7)

Hiiu staadionil toimunud Premium liiga 3. vooru kohtumises Nõmme Kalju FC ja Rakvere JK Tarva vahel oli parem kodumeeskond, kui alistati vastane 3:1.

• Nägid mängu? Hinda mängijaid siin.

Mäng algas võrdselt, mõlemal meeskonnal tekkisid poolikud võimalused, kuid skoori avas Rakvere Tarvas. Endine nõmmekas Stanislav Goldberg viis kauglöögist Tarva 1:0 juhtima. See oli Rakvere esimene värav Premium liigas.

Rakvere meeskond sai eduseisu nautida kõigest kolm minutit, sest 24. minutil nurgalöögi järgsest olukorrast tõi tabloole 1:1 viigiseisu Karl Mööl. Jorge Rodrigues sai healt positsioonilt peaga löögile, Mööl pani omakorda pea vahele ning pall oligi võrgus.

Avapoolajal nähti veel ühte väravat - taaskord nurgalöögist. Seekord värava autoriks Rodrigues, kes Trevor Elhi hea tsenderduse kindlalt ära realiseeris. Puhkepausile mindi Kalju 2:1 eduseisus.

Tarvas kasutas poolajal ära kaks vahetust, lootes mängu tuua muutuse. Teine poolaeg jätkus samas rütmis, mõlemal meeskonnal olid omad võimalused, kuid ära realiseerida suutis Kalju. Jälle, nurgalöögist, pääses löögile Mööl, kes suurendas kodumeeskonna eduseisu.

Tarvas pidi mängu lõpetama kümnekesi, sest vigastada sai nende ründaja Siim Rannamäe. Kuna vahetused olid tehtud ja Rannamäe edasi mängida ei suutnud, siis ei jäänud muud üle kui vähemuses mängida. See Tarva mängu lihtsamaks ei teinud ning vastu tuli võtta valus 1:3 kaotus.

Mängu parim - Karl Mööl

Kui kaitsemängija lööb mängus kaks väravat, siis on ta ennast ilmselgelt ületanud. Mööl sai hakkama ka kaitsefaasis - tõsi, üks pall nende väravasse ka jõudis.