Kallastel olid head võimalused, aga Korona kaotas (0)

Poola kõrgliigas pidas oma hooaja esimese mängu Ken Kallaste koduklubi Kielce Korona, kui kodus Zaglebiele 0:1 kaotati.

Enne, kui Zaglebie 71. minutil kohtumise ainsa värava lõi, siis oli mitmel korral ohtlik ka Kallaste. Eesti koondislase parim võimalus oli 65. minutil, kui fännid juba juubeldasid, aga kahjuks lendas Kallaste pealöök küljevõrku valelt poolt posti.

Vasakkaitses tegutsenud 28-aastane koondislane sai kirja 90 minutit.

Avavooru järel on Korona Poola kõrgliigas 12. positsioonil, aga eespool näiteks oma mängu 1:3 kaotanud Varssavi Legiast. Liigat juhib aga Kallaste eelmine tööandja Zabrze Gornik.