Kapten vedas Flora üliolulise revanšini (lisatud pildigalerii!) (1)

Premium liiga seitsmenda vooru põnevusmängus vedas FC Flora kapten Brent Lepistu oma meeskonna võõrsil Infoneti vastu olulise võiduni.

Esimene poolaeg kulges väga võitluslikult ja tempokalt, kuid üsnagi võimalustevaeselt. Esimene tõsisem võimalus avanes Florale 18. minutil, kui nurgalöök teeniti. Sellest andis hea tsenderduse kasti grusiin Zakaria Beglarišvili ning Flora kapten Brent Lepistu koksas mänguvahendi kõige kõrgemale kerkinuna kindlalt võrku - 1:0!

Seejärel asus Infonet viigiväravat otsima, aga Flora kaitse seisis väga hästi ning kordamööda klaarisid tagumise neliku mehed võõrustajate üritusi. Infoneti vaat et parim võimalus kuulus avapoolaja viimastel minutitel Aleksandr Dmitrijevile, kes ülepuusa löögiga palli napilt üle lati saatis.

Teisel poolajal jätkus Infoneti väravaotsing. Pärast täistunni täitumist tegi Madis Vihmann enda karistusalas rumala vea, kui rippus vastasel seljas ning kohtunik Grigori Ošomkov selle peale penalti määras. Süllekinkinud võimalust ei suutnud Vladimir Voskoboinikov aga ära kasutada, saates palli penaltipunktilt üsna keskele ning Mait Toom tõrjus soorituse. Selle järel lendas Vihmann taas päris ohtlikul Harinile jalgadesse, aga teistkordselt kohtuniku vile ei kõlanud.

Sealt edasi käis mäng peaasjalikult Flora värava lähistel. Infonet otsis ja otsis, aga kuidagi ei leidnud viisi, kuidas Mait Toomi üle mängida. Nii oligi kohtumise lõpuvile kõlades tablool Flora 1:0 võidunumbrid, millega Lilleküla meeskond sai superkarika suure kaotuse eest magusa revanši.

Mängu parim - Mait Toom

Flora väravavaht oli mees omal kohal ning eelkõige penaltitõrje, kuid veel mitme teise hea sooritusega hoidis taga nulli ning aitas Flora sellega üliolulise kolme punktini.