Kapteni iluvärav päästis Sillamäele derbipunkti (0)

Narva Trans jättis Ida-Virumaa derbis penalti realiseerimata, aga läks seejärel ikkagi juhtima. Sillamäe Kalevile päästis viigipunkti kapten Oleksandr Suhharovi iluvärav.

Avapoolaja esimesel poolel valdas palli peamiselt Sillamäe, kes üritas Suhharovi ja Dmitri Kovtunovitši kaudu paremalt äärelt olukordi luua. Esimestel minutitel pandi järjest mitmeid tsenderdusi kasti, aga Trans eesotsas Bi Sehi Elysee Iriega klaaris pallid ära.

Poolaja keskel hakkas Trans kõrgelt pressima. Narvalased ei lasknud enam sillamäelastel rünnakuid ehitada ja muutusid ise ees ohtlikuks.

35. minutil teenis Trans penalti. Igor Ovsjannikov andis oivalise kõrge söödu kaitseliini seljataha, kuhu jooksis Vadim Mihhailov. Eduard Orehov jäi olukorda hiljaks ja teenis kollase kaardi, aga püüdis järgnenud Ioan Jakovlevi pehme penalti.

43. minutil avas Trans ikkagi skoori. Nurgalöögi-järgses olukorras andis Deniss Poljakov kannasöödu Jakovlevile, kelle madal kauglöök takerdus meestesumma. Ilja Ferapontovist põrkas pall uuesti Poljakovile, kes virutas selle posti kõrvale - 1:0.

Sillamäe muutus ohtlikuks teise poolaja keskel, kui Artur Kotenko pidi tõrjuma kaks Aleksandr Volkovi lähilööki. Suhharovi kauglööki ta aga enam tõrjuda ei suutnud - terav pall lendas täpselt tagumisse ristnurka ja seis oli 1:1.

Teisel lisaminutil oli Transil supervõimalus hiline võit napsata. Vahetusmees Georgi Tunjov lõi üliohtlikust kohast karistuslöögi müüri, kuid pall põrkas talle tagasi ja seejärel tulistas ta posti.

Tabelis jätkab Trans viiendal ja Sillamäe seitsmendal kohal.

Mängu parim - Oleksandr Suhharov

Kaptenipaela kandnud Sillamäe paremkaitsja andis korralikke tsenderdusi ning lõi 74. minutil viigivärava, mis kandideerib kindlasti Premium liiga kuu ilusaima tabamuse tiitlile.