Kauber tegi taas skoori, Jelgava võidukas (0)

Kauber oli taas täpne. Foto: Facebook

Kevin Kauber ja Jelgava tegid Leedu klubist FK Dainavast sousti ja kartuleid, kui Kauberi värava toel alistati leedukad koguni 4:0.

Algkoosseisu alustanud Kauber sai taaskord jala valgeks 40. minutil, kui viis Jelgava Dainava vastu juba 2:0 juhtima. Avapoolaeg ka sellisel eduseisul lõppes.

Teisel poolajal lisas Läti klubi kasuks kaks tabamust ründaja Olegs Malašenoks ja nii saadigi tasuks kindel 4:0 võit. Kontrollkohtumistes on Kauber juba värava vajutanud nii Jurmala Spartaksile kui ka valitsevale Eesti meistrile Infonetile.