Keskkaitsjate duellist väljus võitjana Mets (0)

Stavangeri Viking ja Karol Mets said tähtsa võidu. Foto: Jana Pipar / EJL

Hooaega kehvasti alustanud Karol Metsa koduklubi Stavangeri Viking teenis hooaja teise võidu, kui sai koduväljakul 2:1 jagu Nikita Baranovist ja Kristiansundist.

Avapoolajal väravaid ei löödud. Viking asus matši juhtima 55. minuti penaltist, kuid Kristiansund viigistas vaid seitse minutit hiljem. Väljakuperemeeste võiduvärav sündis alles kohtumise viiendal lisaminutil. Eestlased mängisid keskkaitsjatena kaasa kogu kohtumise, Baranov sai 79. minutil kollase kaardi.

Taijo Teniste tööandja Sogndal teenis sarnaselt Vikingile võidu viimasel hetkel. Esimesel poolajal lõid mõlemad meeskonnad kaks väravat, teisel poolajal tegi skoorid vaid Sogndal. Mängusaatuse otsustanud tabamus löödi kuuendal lisaminutil. Sogndal võitis kohtumise 3:2.

Sogndal on 12 vooruga kogunud 15 punkti ning paikneb 16 meeskonna konkurentsis üheksandal positsioonil. Kristiansund ja Viking siplevad väljalangemistsoonis vastavalt 15. ja 16. kohal.