Klass jääb! Oper tegi taas 30 sekundiga skoori (7)

Hiljuti Viimsi JK eest jalgpalli naasnud Eesti koondise legendaarne ründaja Andres Oper vajas täna vaid 30 sekundit, et väravalukk lahti muukida.

8. juulil üle pika aja putsad ametlikus mängus jalga tõmmanud Oper andis juba siis esimesel minutil väravasöödu. Teises mängus kulus 39-aastasel ründajal viis minutit, et skoori teha - mõlemad mängud Sillamäe Kalevi U21 vastu ka võideti.

Täna näitas Oper Tallinna Kalevi U21 vastu poolajal sekkudes, et oma töö teeb ta ära - kulus vaid pool minutit ja pall oli taas võrgus! Võitu see aga tuua ei aidanud, Kalev lõi juba avapoolajal kolm väravat ja võitiski kohtumise 3:1.

Teistes tänastes Esiliiga B mängudes Paide Linnameeskond U21 Nõmme Kalju U21 koguni 4:0, Sillamäe sai Kohtla-Järve JK Järvest jagu 2:1.