Klopp: Salah ise ütles, et kõik on korras, aga ootame päris diagnoosi (0)

Liverpool võitis eile Meistrite liiga veerandfinaali avamängus kodus 3:0 Manchester City, aga kaotas oma suurima väravaküti Mo Salahi.

Egiptlane lõi Liverpooli avavärava, kuid tuli 52. minutil ise platsilt ära ja hoidis kinni kubemelihasest. "Hetkel ei oska ma tema vigastuse tõsidust öelda," vahendas Liverpooli koduleht peatreeneri Jürgen Kloppi sõnu.

Kui Salah platsilt ära tuli, siis ütles ta Kloppile, et tunneb midagi imelikku. "Sellest minu jaoks piisas ja ei olnud isegi mõtet arsti arvamust küsida. Võtsime ta kohe ära," selgitas Klopp Georginio Wijnaldumi platsile saatmist.

"Pärast mängu ütles ta mulle, et tal on kõik korras, aga peame lisaks tema eneseanalüüsile ka päris diagnoosi ära ootama."

Laupäeval kell 14.30 ootab Liverpooli ees juba kodune Merseyside'i derbi Evertoni vastu. Kõikide eelduste kohaselt Salah seal ei mängi.