Koseri juubelikingitus kestis 20 minutit (6)

Tartu Tammeka alustas teist ringi bravuurikalt, aga nende tuurid vaibusid kiirelt ja lõpuks jäädi Levadiale alla 1:4.

Meeskonna peatreener Indrek Koser tähistab täna oma 30. juubelit ja mis saaks olla parem, kui oma sünnipäeval kodupubliku ees Eesti jalgpalli ühele suurimale jõule koht kätte näidata. Tingimused olid selleks ideaalsed - nädala eest mängiti võõrsil viiki, publikut oli Tamme staadionil palju ja Levadia mehed teisipäevasest mängust ilmselt väsinumad kui Tammeka omad.

Meeste häälestatus oli ilmselgelt hea, sest esimesed 15-20 minutit ei suutnud levadialased millegagi hakkama saada. Pall oli pidevalt just nende värava lähistel ja tartlastele tuli mitmeid karistuslööke.

17. minutil tegi Tammeka hiilgava kombinatsiooni. Rasmus Tauts näitas vasakul äärel palju kordi Eesti koondist esindanud Igor Morozovile koha kätte, terav sööt Kristjan Tiirikule ja Tammeka legend pakkis Koseri kingituse juba ilusti ära.

Paraku pidas Tammeka vastu vaid Levadia esimese surveni, sest see osutus ka lõplikuks. Kui tunamullused meistrid ründama hakkasid, siis Tammeka enam ei tõusnud. Kiired väravad Morozovilt ning Anton Mirantšukilt ja Levadia oli eduseisus.

Teisel poolajal oli samuti Levadia üritavam pool ja kuigi meeskonna kapten Rimo Hunt oma hooaja esimest väravat ei löönud, siis Pavel Marin vormistas ainuisikuliselt Tamme staadioni suurele tabloole lõppnumbrid 4:1.

Mängu parim - Pavel Marin

Oli peale esimese 20 minuti rünnakul tihti pildis ja teisel poolajal sai teenitult omale kaks väravat kirja.

Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 1:4 (1:2)
17. Kristjan Tiirik - 24. Igor Morozov, 34. Anton Mirantšuk, 68., 74. Pavel Marin

Hoiatused: 42. Rasmus Tauts, 44. Geir-Kristjan Suurpere