Kotenko langes kindlalt BATE-le (1)

Foto: fcshakhter.byArtur Kotenko koduklubi Soligorski Šahtjor sai Valgevene kõrgliigas kirja kaotuse, kui sai kodumurul meistritiitli poole kulgevalt Borissovi BATE-lt 1:4 kaotuse.

Juba teisel minutil penaltist kaotusseisu jäänud Šahtjor suutis avapoolaja lõpus ühe värava tagasi lüüa ning vahe 1:3 peale vähendada, kuid teisel poolajal tagasitulekuks enam rammu ei jagunud ning mängu lõpus vormistasid külalised endale võimsad võidunumbrid.

Kotenko tegi Šahtjori väravasuul kaasa kõik 90 minutit. Eestlase klubi jätkab Valgevene kõrgliigas 44 punktiga pronksikohal, Novopolotski Naftan jääb ühe vähempeetud kohtumise juures maha kolme silmaga.