Kulinitši iluvärav tõi Infonetile minimaalse võidu (1)

Premium liiga 30. voorus sai FC Infonet võõrsil napi võidu Rakvere Tarva üle. Punktid päästis külalistele Aleksandr Kulinitši iluvärav.

Infonet haaras mängus oodatult kohe algusest initsiatiivi ja kogu avapoolaeg möödus selgelt nende kontrolli all, ent väravaarvet avada ei suudetud. Mitmel korral päästis võõrustajad Marko Meerits, kes seejuures viimasel minutil Vladimir Voskoboinikovi lähilöögi tõrjuda suutis. Infonet ei suutnud kasu lõigata ka sellest, et teeniti rohkelt nurgalööke, sest suurem osa neist ebaõnnestusid täielikult.

Teist poolaega alustas Infonet samuti aktiivsemalt ning kiirelt suudeti ka väravalukk murda. Aleksandr Kulinitš lõi 49. minutil ligi 20 meetri kauguselt väravast peale ning saatis palli ristnurka, jättes Marko Meeritsa võimetuks.

Infonet jätkas domineerimist, kuid võimalusi teise värava löömiseks ära kasutada ei suudetud, seejuures suutis Sergei Mošnikov tabada ka posti. Kohtumise lõpuosas sai mängu paremini sisse ka kodumeeskond, ent piirduti vaid mõne poolvõimalusega.

See tulemus tähendab, et Infonet võitis Rakvere vastu tänavu mõlemad võõrsilmängud 1:0 paremusega. Esimeses kohtumises tõi punktid Sergei Mošnikovi viimaste minutite penalti.

Mängu parim - Marko Meerits

Tegi hea mängu ning hoidis oma heade tõrjetega mängus pinget kuni lõpuvileni. Infoneti värav oli tõeline meistriklass, milles Meeritsat süüdistada ei saa.