Kuressaarel ei jagunud Flora noorte vastu jõudu mõlemaks poolajaks (Kures poolkaitsja Tulevikust!) (0)

Lisaks Tulevikule varem ka Paides ja Flora noortevõistkondades mänginud Karl Ivar Maar osales mullu vaid üheksas Premium liiga mängus. Foto: Brit Maria Tael

FC Kuressaare alustas halliturniiri 0:3 kaotusega Tallinna FC Flora U21 võistkonnale. Florakate väravate eest hoolitseid mullu teistes klubides pallinud noormehed.

Kuressaare mängis kahel poolajal kahe erineva koosseisuga, vaid Elari Valmas tegi kaasa täismängu. Kui avapoolaeg lõppes viigiseisul, siis 68. minuti viis Viimsi JK mees Georg-Marten Meumers florakad juhtima. Mängu lõpus lõid TJK Legioni kasvandikud Daniel Fedotov ja Aleksandr Šapovalov lühikese aja jooksul veel kaks väravat, vormistades Flora U21 3:0 võidu.

Kuressaare poolelt sai platsil näha Florast laenule saabunud väravavahti Ingmar Krister Paplavskist ja Kure enda kasvandikku Mairo Miili, kes viimastel hooaegadel samuti Floras treeninud ja mänginud on. Uute nimedena olid uuel hooajal Premium liigas mängivate saarlaste särkides veel ka viimati Viljandi Tulevikus mänginud poolkaitsja Karl Ivar Maar (24) ning sel sajandil sündinud Nõmme Unitedi noormängija Georg Ander Sild.

Tulemus:

Tallinna FC Flora U21 - FC Kuressaare 3:0 (0:0)
68. Georg-Marten Meumers, 87. Daniel Fedotov, 88. Aleksandr Šapovalov

Flora U21: Kristen Lapa, Tanel Neubauer, Ralf-Sander Suvinõmm, Markkus Seppik, Karl-Erik Pukk, Daniel Tuhkanen, Markus Meresma, Oliver Rass, Anton Krutogolov, Joonas Soomre, Kristjan Kask.
Vahetusest: Aleksandr Šapovalov, Daniel Fedotov, Georg-Marten Meumers, Anton Jermatšenko, Rio Rando Kallaste, Nikita Komissarov, Mattias Männilaan, Taavi Christofer Tuisk, Henri Lehtmets, Renno Soosaar, Egert Meriste, Matheas Madik.

Kuressaare: Ingmar Krister Paplavskis, Mairo Miil, Mario Pruul, Elari Valmas, Sander Viira, Sander Laht, Sander Seeman, Karl Ivar Maar, Mario Stern, Eerik Poopuu, Maarek Suursaar.
Vahetusest: Rait Hansen, Kristo Kallas, Märten Opp, Karl Sirel, Miikael Tuus, Karmo Paju, Margus Rajaver, Georg Ander Sild, Danel Tiirats, Reiko Mäeorg.