Leicester otsustas karikasarjas edasipääsu alles lisaajal (0)

Wilfred Ndidi. Foto: Leicesteri Twitter

Inglise karikasarjas Derby County vastu avamängu 2:2 viiki mänginud Leicester City ärkas Championshipi meeskonna vastu alles lisaajal.

Väravateta kulgenud avapoolaja järel tuli riietusruumist värskemana välja just Premier League'i tiitlikaitsja, kes läks kõigest minut pärast teise poolaja algusvilet Andy Kingi peaväravast 1:0 ette.

Kaua aga Rebaste pidu kesta ei saanud, kuna 61. minutil viigistas seisu Abdoul Camara. Kuna normaalaja vältel võitjat selgitada ei suudetud, läks mäng lisaajale.

Lisaaeg jõudis kesta kõigest neli minutit, kui keskväljal palli saanud jaanuariost Wilfred Ndidi väljaspool karistusala teele saadetud pommlöögiga palli postist sisse virutas. Edasipääsu kindlustas Leicesterile Demarai Gray, kes oma kauni sooloväravaga Derby kaitsjad omavahel totaalselt errorisse jooksutas, tehes lõppskooriks 3:1.

Viiendas raundis võtab Leicester vastu League One'i kuuluva Londoni klubi Millwalli, kes teel viiendasse ringi Watfordi alistas.