Levadia kasutas rivaalide viigi hiilgavalt ära (4)

Premium liiga 28. vooru viimases kohtumises tasus Levadia Narva Transile paari nädala taguse kaotuse eest 5:0 hävitustööga, millega liigatabelis tõusti teisele kohale.

Levadia otsustas mängu saatuse varakult ning peaosa mängis selles kodumeeskonna venelasest ääreründaja Jevgeni Kobzar. 16. minutil andis Hindrek Ojamaa ilusa palli kasti ning Kobzaril tagapostist selle väravasse lükkamisega probleeme ei tekkinud.

Kaks minutit hiljem realiseeris sama mees Sergei Lepmetsa resultatiivseks sööduks kujunenud pika palli, kui saatis üks-üks olukorras nahkkera Transi väravavahist Arnold Kregerist kindlalt mööda. 22. minutil sai oma värava kirja  Gando Biala, millega andis Levadiale juba kolmeväravalise eduseisu.

Kuigi Trans suutis avapoolaja lõpuks initisatiivi enda kätte haarata, langesid paremad võimalused kiirrünnakust siiski Levadiale. Järgmist väravat oli vaja aga oodata 42 minutit. Gando Biala hea eeltöö realiseeris karistusalas Alan Gatagov.

84. minutil kasutas Nikita Savenkovi ja Kregeri omavahelise mittemõistmise ära vahetusmees Kevin Kauber, kes vormistas lõppskooriks 5:0. Minut hiljem pidi punase kaardi tõttu varakult mängust lahkuma ka Rizvan Umarov.

Mängu parim - Jevgeni Kobzar

Venelase kaks väravat esimese poolaja keskel said täna otsustavaks. Lisaks jagus Kobzarile 74 mänguminuti jooksul sekka mitmeid võimalusi kübaratriki jahtimiseks.