Levadia noored alistasid Infoneti ja tõusid neljandaks (0)

Täna päeval peeti Lasnamäel ära Esiliiga 32. vooru viimane mäng, kus Tallinna Levadia U-21 võistkond alistas FC Infoneti duubli 3:1.

Levadia noored võitsid avapoolaja Ioan Jakovlevi väravast 1:0 ja kuigi Infonet viigistas kohe teise kolmveerandtunni alguses Denis Kotovi tabamusest, keerasid võõrustajad omale ise käru.

68. minutil peatas Jevgeni Spiridonov oma karistusalas Levadia lubava rünnaku, mille eest sai teise kollase ja kokku punase kaardi. Jakovlev realiseeris penalti ning ülekaalus olles vormistas Moorits Veering 76. minutil juba lõppseisu.

Liigatabelis tõusis Levadia U-21 tiim neljandaks, vahetult Infoneti duubli taha ja Maardu Linnameeskonna ette.