Levadia tõukas pikalt juhtinud Infoneti troonilt (galeriid!) (8)

Foto: Brit Maria Tael

Reede hilisõhtul sai lõpu Tartus kaks päeva väldanud Premium liiga Aastalõputurniir, mille võitis lõpuks FC Levadia, kes napsas hilisel hetkel liidritooli Infonetilt, kes suurema osa turniirist esikohta hoidis.

Turniiri teisele päevale tuli liidrina vastu Infonet, kes oma edu maha mängis. Nimelt kaotati 1:2 Levadiale, kes seetõttu ka tabelis neist ettepoole tõusis. Punkte koguti võrdselt 22. Seejuures selgus võitja alles viimases mängus, sest kui Levadia oleks Flora vastu libastunud, oleks esikoht Lasnamäe klubile jäänud.

REKLAAM

Kolmandaks tuli Tartu Tammeka, kes ainsana ei saanud mitte ühtegi kaotust, kogudes nelja võidu ja viie viigiga 17 punkti. Mullune võitja Flora lõpetas alles kuuendana.

Ainsana jäi võiduta Rakvere Tarvas, kes teenis kõigest ühe punkti. Kõige rohkem väravaid lõi võitjatiim Levadia (25), kõige rohkem väravaid lasi endale lüüa Pärnu (27).

Turniiri parim väravakütt oli kuue tabamusega Pavel Marin kullameeskonnast. Parimaks mängijaks valiti viis väravat löönud Eduard Golovljov Infonetist ning parimaks väravavahiks Levadia puurilukk Sergei Lepmets.

Koosseisudega saab tutvuda tekstiülekandeakna all.

Tabel:

1. Tallinna FC Levadia 22 punkti
2. Tallinna FC Infonet 22 punkti 
3. Tartu JK Tammeka 17 punkti 
4. JK Sillamäe Kalev 15 punkti 
5. Paide Linnameeskond 13 punkti 
6. Tallinna FC Flora 11 punkti 
7. JK Narva Trans 10 punkti 
8. Nõmme Kalju FC 8 punkti
9. Pärnu Linnameeskond 5 punkti
10. Rakvere JK Tarvas 1 punkt 

Ajakava ja tulemused:

Reede, 30. detsember 
15.00 Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans 0:2 (Viktor Plotnikov 2)
15.20 Tallinna FC Levadia – Rakvere JK Tarvas 1:0 (Mark Oliver Roosnupp)
15.40 Pärnu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 1:6 (Karmo Valk - Reio Laabus, ov. Hendrik Vainu, Martin Aasmäe, Randin Rande, Martin Jõgi, Temari Nuuma)
16.00 Nõmme Kalju FC – JK Sillamäe Kalev 4:1 (Märten Kuusk 2, Robert Kirss, Marcus Suurväli - Artjom Davõdov)
16.20 Tallinna FC Infonet – Paide Linnameeskond 3:2 (Aleksandr Kulinitš, Roman Nesterovski, Timur Bulavkin - Randy Padar 2)
16.40 Tallinna FC Flora – Rakvere JK Tarvas 2:0 (Joseph Saliste, Rauno Sappinen)
17.00 JK Narva Trans – Tallinna FC Levadia 1:2 (Svjatoslav Jakovlev - Mark Oliver Roosnupp, Martin Käos)
17.20 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka 1:1 (Randy Padar - Martin Aasmäe)
17.40 Rakvere JK Tarvas – JK Sillamäe Kalev 0:3 (Mihail Slastsev, Denis Vnukov 2)
18.00 JK Narva Trans – Pärnu Linnameeskond 1:1 (Svjatoslav Jakovlev - Toomas Pent)
18.20 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet 1:2 (Zakaria Beglarišvili - Roman Nesterovski, Eduard Golovljov)
18.40 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 3:0 (Tabi, Rimo Hunt, Markus Lokk)
19.00 Paide Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas 5:0 (Rasmus Tomson, Henri Hanson, Marten Saarlas, Märten Pajunurm, Randy Padar)
19.20 Tartu JK Tammeka – JK Narva Trans 2:2 (Martin Aasmäe, SIlver Grauberg - Pavel Maruško 2)
19.40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:5 (Rauno Alliku, Zakaria Beglarišviili 3, Henri Järvelaid)
20.00 JK Sillamäe Kalev – Pärnu Linnameeskond 4:0 (Dmitri Kovtunovitš, Emmanuel Gurtckaia, Irakli Torinava, Denis Vnukov)
20.20 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia 1:2 (Aleksandr Kulinitš - Pavel Marin, Tabi Manga)
20.40 Tartu JK Tammeka – Rakvere JK Tarvas 1:0 (Martin Jõgi)
21.00 Pärnu Linnameeskond – Paide Linnameeskond 0:5 (Rasmus Tomson, Henri Hanson, Alex Sander Sepp, ov. Hendrik Vainu, Tristan Koskor)
21.20 JK Narva Trans – JK Sillamäe Kalev 1:2 (German-Guri Lvov - Mihail Slastsev, Irakli Tominava)
21.40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet 1:3 (Robert Kirss - Timur Bulavkin, Aleksandr Kulinitš, Eduard Golovljov)
22.00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 1:3 (Rauno Sappinen - Artjom Artjunin, Mark Oliver Roosnupp, Pavel Marin)

Neljapäev, 29. detsember
15.00 Pärnu Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas 1:0 (Toomas Pent)
15.20 Tallinna FC Infonet – JK Narva Trans 6:3* (Timur Bulavkin 2, Vladimir Avilov, Denis Maksimenko, Kirill Nesterov 2 - Artjom Škinjov, Viktor Plotnikov, Roman Slinko)
- esialgne tulemus 6:3 tühistati, sest Trans kasutas keelatud mängijaid, kuid seejärel taas ennistati.
15.40 Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju FC 3:2 (Jürgen Lorenz, Martti Pähn, Silver Grauberg - Vlasi Sinjavski, Märten Kuusk)
16.00 Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev 4:1 (Martin Käos, Pavel Marin, Rimo Hunt 2 - Denis Vnukov)
16.20 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora 3:3 (Michael Lilander, Marten Saarlas, Märten Pajunurm - Rauno Sappinen, Jan Kokla, Mihkel Ainsalu)
16.40 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Infonet 0:1 (Kirill Nesterov)
17.00 Nõmme Kalju FC – Pärnu Linnameeskond 1:1 (Igor Subbotin - ov. Märten Kuusk)
17.20 JK Sillamäe Kalev – Tartu JK Tammeka 0:1 (ov. Dmitri Kovtunovitš)
17.40 JK Narva Trans – Tallinna FC Flora 2:1 (Artjom Škinjov, Roman Slinko - Zakaria Beglarišvili)
18.00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia 2:1 (Rasmus Tomson, Ander Ott Valge - Gando)
18.20 Tallinna FC Infonet – Pärnu Linnameeskond 3:0 (Eduard Golovljov, Eddie Ever, Kirill Nesterov)
18.40 Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC 0:2 (Vlasi Sinjavski, Martin Mägi)
19.00 JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 1:1 (Artem Voloshin - Henri Hanson)
19.20 Tallinna FC Flora – JK Sillamäe Kalev 0:1 (pen. Irakli Torinava)
19.40 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia 4:4 (Andre Paju 2, Erki Mõttus, Randin Rande - Pavel Marin 2, Vladimir Vassiljev, Gando Biala)
20.00 Rakvere JK Tarvas – JK Narva Trans 2:2 (Taavi Münter, Juhan Jograf Siim - Svjatoslav Jakovlev 2)
20.20 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC 2:2 (Tristan Koskor, Joosep Juha - Carlos Perreira, ov. Rasmus Tomson)
20.40 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet 0:2 (Vladimir Avilov, Eduard Golovljov)
21.00 Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka 3:3 (Henri Järvelaid, Mihkel Ainsalu, Rauno Sappinen - Erki Mõttus, Reio Laabus, Artur Uljanov)
21.20 Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond 5:0 (Rimo Hunt 2, Tabi Manga, Vladimir Vassiljev, Pavel Marin)
21.40 JK Sillamäe Kalev – Paide Linnameeskond 1:0 (Denis Vnukov)
22.00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Infonet 1:1 (Martti Pähn - Eduard Golovljov)
22.20 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora 0:2 (Gert Kams, Joseph Saliste)

LIVE-ülekanne:

Koosseisud:

Tallinna FC Infonet: 1-Matvei Igonen, 3-Vadim Šalabai, 4-Vladimir Avilov, 9-Maksim Zelentsov, 11-Kirill Nesterov, 12-Aleksandr Kulinitš, 13-Timur Bulavkin, 15-Eduard Golovljov, 16-Mihhail Lavrentjev, 17-Eddie Ever, 22-Denis Maksimenko, 24-Romans Nesterovski.

Tallinna FC Levadia: 3-Raido Kannel, 4-Tabi Manga, 6-Nikita Koger, 7-Pavel Marin, 9-Gando Biala, 10-Mark Oliver Roosnupp, 11-Alex Roosalu, 12-Sergei Lepmets, 15-Markus Lokk, 17-Igor Dudarev, 18-Martin Käos, 23-Artjom Artjunin, 25-Maksim Podholjuzin, 26-Markus Vaherna, 27-Vladimir Vassiljev, 28-Rimo Hunt, 30-Priit Pikker, 99-Jevgeni Kobzar.

Nõmme Kalju FC: 6-Robinson Brito, 9-Ioan Jakovlev, 10-Vlasi Sinjavski, 13-Igor Subbotin, 15-Kermo Pihelgas, 17-Robert Kirss, 19-Stefan Tšendei, 20-Martin Mägi, 21-Sören Kaldma, 22-Carlos Perreira, 32-Jevgeni Demidov, 33-Märten Kuusk, 69-Pavel Londak, 75-Marcus Suurväli, 96-Henri Perk, 99-Daaniel Maanas.

Tallinna FC Flora: 3-Jan Kokla, 6-German Šlein, 9-Rauno Alliku, 10-Brent Lepistu, 11-Rauno Sappinen, 13-Ingmar Krister Paplavskis, 19-Gert Kams, 20-Maksim Gussev, 21-Madis Vihmann, 23-Mihkel Ainsalu, 27-Joseph Saliste, 31-Joonas Tamm, 33-Richard Aland, 35-Markus Poom, 45-Henri Järvelaid, 49-Zakaria Beglarišvili, 50-Erik Sorga, 52-Marco Lukka, 72-Herol Riiberg.

JK Sillamäe Kalev: 3-Dmitri Kovtunovitš, 4-Igor Ovsjannikov, 5-Artjom Davõdov, 7-Karlen Darchinjan, 8-Irakli Torinava, 9-Denis Vnukov, 10-Erik Anohhin, 11-Anton Panov, 14-Vasil Lasyl, 16-Eduard Orehov, 17-Mihail Slastsev, 18-Daniil Mironov, 33-Emmanuel Gurtckaia, 35-Artjom Levizi, 77-Alexander Vtorushin.

Paide Linnameeskond: 1-Sten-Marten Vahi, 5-Alex Sander Sepp, 8-Randy Padar, 9-Rasmus Tomson, 10-Andre Frolov, 12-Magnus Karofeld, 14-Henri Hanson, 19-Tristan Koskor, 22-Ander Ott Valge, 23-Samuel Vard, 24-Marten Saarlas, 25-Johannes Kukebal, 26-Kristjan Kurim, 27-Michael Lilander, 33-Märten Pajunurm, 34-Joosep Juha, 41-Karl Ivar Maar.

Tartu JK Tammeka: 1-Karl Johan Pechter, 2-Martin Aasmäe, 3-Erki Mõttus, 4-Randin Rande, 5-Silver Grauberg, 6-Tauno Tekko, 7-Martin Jõgi, 9-Rait Läll, 10-Marti Pähn, 12-Karl Vaabel, 13-Jürgen Lorenz, 14-Andrei Sadovoi, 17-Sander Kapper, 18-Andre Paju, 19-Erki Mõttus, 21-Temari Nuuma, 25-Artur Uljanov, 27-Reio Laabus, 41-Kevin Anderson.

JK Narva Trans: 1-Aleksei Matrossov, 3-Daniil Mandrikov, 4-Jegor Panfilov, 5-Maksim Tšerezov, 7-Pavel Maruško, 9-Artjom Škinjov, 10-Svjatoslav Jakovlev, 12-German-Guri Lvov, 13-Georgi Tunjov, 14-Ruslan Slinko, 17-Artjom Vološin, 19-Bi Sehi Elysee Irie, 20-Mihhail Pavlov, 21-Viktor Plotnikov.

Pärnu Linnameeskond: 1-Hendrik Vainu, 2-Uku Kõrre, 4-Magnus Villota, 6-Enrico Veensalu, 8-Karmo Valk, 9-Kristen Saarts, 10-Tõnis Vihmoja, 11-Kris Antsmaa, 14-Toomas Pent, 16-Artur Šalda, 20-Taisto Roosipuu, 21-Rasmus Ilves, 28-Risto Pärnat, 29-Jako Kanter, 31-Kristofer Kaasik, 41-Karl-Erik Laasma, 77-Andreas Kallaste.

Rakvere JK Tarvas: 1-Raido Kull, 2-Alari Aunapuu, 3-Jaanus Kaasik, 4-Kaarel Saar, 8-Taavi Münter, 11-Toomas Kiis, 18-Mihkel Saar, 21-Mario Kuokkanen, 23-Madis Reimal, 27-Taavi Trasberg, 30-Martin Bastig, 45-Aleksei Larin, 47-Juhan Jograf Siim.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (8)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

Chelsea ja Roma pidasid maha ülivõimsa lahingu, kuid leppisid viigiga  (väravad)
EESTLASED VÕÕRSIL
EILE VÄLJAS
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
33
26
5
2
91:28
83
2.
33
24
7
2
100:20
79
3.
33
22
5
6
88:28
71
4.
33
19
4
10
98:44
61
5.
33
13
5
15
45:48
44
6.
33
8
9
16
37:59
33
7.
33
9
6
18
50:72
33
8.
33
8
7
18
39:83
31
9.
33
7
4
22
32:86
25
10.
33
2
2
29
25:137
8
VIIMASED PILDIGALERIID
ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK