Levadiale piisas Pärnu vastu ühest väravast (7)

Pavel Marin. Foto: Gertrud AlatarePärnu Linnameeskond pidas meistriliiga teise vooru kohtumises vastu esimese poolaja, aga kaotas 55. minuti väravast Tallinna Levadiale 0:1.

• Nägid mängu? Hinda mängijaid siin.

Esimesel poolajal saavutas Levadia küll kohati tugeva surve ja teenis kahekohalise arvu nurgalööke, aga Pärnu mängijad markeerisid oma vastaseid korralikult.

Avapoolaja teravaima löögi sooritas Jevgeni Kobzar, kes sai söödu Maksim Podholjuzinilt ja tulistas karistusala nurga juurest, kuid Hendrik Vainu kattis ilusti esimese nurga ära.

Kohtumise ainus värav sündis 55. minutil. Rimo Hunt sai söödu kaitseliini taha, mängis Vainust mööda ja lükkas palli värava suunas, Pavel Marin lükkas selle päris väravajoone juurest edasi võrku.

Pärast kaotusseisu jäämist muutus Pärnu aktiivsemaks ja riputas mitmeid karistuslööke trahvikasti ning vahetas Martin Vungi sisse. Taavi Laurits lükkas ühe Kristen Saartsi söödu isegi võrku, aga oli suluseisus.

70. minutil oli Marin lähedal oma teisele väravale. Tema pisut nõrgaks jäänud pealelöögi suutis Vainu altnurgast tõrjuda.

Pinge püsis lõpuni ja kohtumise jooksul teeniti kaheksa kollast kaarti, aga seis 1:0 jäi hilistest mõlemapoolsetest võimalustest hoolimata püsima. Viimasel minutil sai Levadia keskkaitsja Tabi Manga tõsise vea eest punase kaardi.

Levadial on nüüd kahe vooruga neli punkti, Pärnul kolm punkti.