Lewandowski harjutas Neueri tagasitulekumängus väravate löömist (0)

Saksamaa Bundesligas sai oma hooaja esimese mängu kirja Manuel Neuer, kui Müncheni Bayerni Bremeni Werderi vastu ilusa 2:0 võiduni aitas.

Bayern jättis täna küll väravad küllaltki hilja peale, aga kui meeskonnas on Robert Lewandowski, siis on kindel, et millalgi ta mõne ära lööb. Sel hooajal on Bayern pidanud neli mängu - Saksamaa superkarikas, karikamäng ja nüüd kaks liigamängu -, kõigis neis on poolakas skoori teinud.

Esimene tuli Bremenis 72. minutil, kui Lewandowski Kingsley Comani tsenderduse kavalalt kannaga ära lükkas. Kõigest kolm minutit hiljem oli ründaja uuesti aktsioonis, kui ise rahulikult Werderi kaitsjatest läbi jalutas ning teise ära lõi.

Oma tagasitulekumängu tegi Manuel Neuer, kes oma viimase mängu tegi eelmise hooaja Meistrite liiga veerandfinaalis Real Madridi vastu. Pärast seda on ta neli kuud ravinud pöialuumurdu, mis talle tuli Cristiano Ronaldo kolmanda värava olukorras.

Halvemini käis käsi Ragnar Klavani endisel koduklubil Augsburgil, kui juba 33. sekundil oma klubi ajaloo kiireim värav löödi, kuid lõpuks hoopis ise kaotusseisust viik välja võideti.

Bremeni Werder - Müncheni Bayern 0:2 (0:0)