Kalju edasi, Sillamäe ja Flora kaotasid (22)

Foto: Brit Maria TaelNõmme Kalju suutis kodus teha Aktobega väravateta viigi ning edasi pääseda. Sillamäe Kalev sai Hajduki käest aga korraliku 6:2 kolaka ning Flora jäi alla omakorda Rabotnickile 2:0.

Kalju kohtumine kasahhide Aktobega algab kell 19.00, Sillamäe heitlus Spliti Hajdukiga kell 20 ning FC Flora kohtumine Makedoonia tipu Rabotnickiga Eesti aja järgi kell 21.00.

Protokollid:

09.07. kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Nõmme Kalju FC - FK Aktobe 0:0 (0:0)

REKLAAM

Hoiatused: 4. Hidetoshi Wakui, 59. Purje, 68. Korobkin, 78. Hairullin, 90. Puri
Peakohtunik
: Danilo Grujic
Abikohtunikud: Vladimir Jovanovic, Vladimir Cadenovic
Neljas kohtunik: Bojan Nikolic (kõik Serbia)

Kalju: Teleš, Kallaste, Rodrigues, Bärengrub, Mööl, Topic (57. Reginald), Dmitrijev (74. Neemelo), Puri, Wakui (61. Lindpere), Purje, Kimbaloula.
Varus: Palm, Pürg, Reginald, Voskoboinikov, Lindpere, Listmann, Neemelo.

Aktobe: Bekbajev, Adeleye, Korobkin, Zulpa, Mirošnitšenko, Neco Montecino, Dean, Logvinenko, Pizzelli (78. Hairullin), Hiznitšenko, De Oliveira (62. Žamulkan).
Varus: Levin, Dmitrenko, Hairullin, Tagõberjen, Pavlov, Žalmukan, Aimbetov.

09.07. kell 20.00 Dugopoljes

HNK Hajduk Split - JK Sillamäe Kalev 6:2 (2:2)
15. Balic, 45. Caktaš, 56., 63. Ohandza, 72. Vlašic, 88. Maglica - 36., 41. Russo

Hoiatused: -
Peakohtunik
: Stavros Tritsonis
Abikohtunikud: Christos Akrivos, Michael Karsiotis
Neljas kohtunik: Michael Koukoulakis (kõik Kreeka)

Hajduk: Kalinic, Milovic (81. Biliy), Nižic, Pejic, Vlašic (87. Kiš), Caktaš, Tudor, Roguljic, Balic, Ohandza (74. Maglica), Maloku.
Varus: Grbic, Biliy, Bašic, Radtšenko, Sušic, Maglica, Kiš.

Sillamäe: Usikov, Šišov (61. Ivanjušin), Tšeminava, Dudarev, Cinikas (78. Aleksejev), Vnukov, Silitš, Ratnikov, Toomet(70. Kvassov), Tjapkin, Russo.
Varus: Starodubtsev, Tšerkassov, Ivanjušin, Aleksejev, Kvassov, Volkov.

09.07. kell 21.00 Philippos II nimelisel staadionil

FK Rabotnicki - Tallinna FC Flora 2:0 (0:0)
48. Anene, 54. Altiparmakovski

Hoiatused: 45. Siljanovski, 85. Frolov, 90+1. Aloe, 90+3. Cikarski, 90+3. Bozinovski
Peakohtunik
: Markus Hameter
Abikohtunikud: Andreas Staudinger, Roland Riedel
Neljas kohtunik: Julian Weinberger (kõik Austria)

Rabotnicki: Bozinovski, Siljanovski, Ristevski, Cikarski, Ilievski, Vujcic, Petroviic, Altiparmakovski (80. Trajcevski), Sahiti (85. Jovanovski), Anene, Ilijoski (75. Mitrov).
Varus: Efremov, Najdovski, Jovanovski, Mitrov, Ristovski, Trajcevski, Markoski.

Flora: Toom, Jääger, Jürgenson, Kams, Baranov (68. Aloe), Frolov, Šlein, Logua ( 55. Gussev), Alliku, Sappinen, Tukiainen (46. Tamm).
Varus: Karofeld, Aloe, Vihmann, Saliste, Luigend, Gussev, Tamm.

LIVE-ülekanne:

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (22)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

INGLISMAA
EESTLASED VÕÕRSIL
VÄLISLIIGAD
NAISTE VUTT
REKLAAM
EILE VÄLJAS
RISTNURK
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
2.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
3.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
4.
Viljandi JK Tulevik
0
0
0
0
0:0
0
5.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
6.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
7.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
8.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
9.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

HÄÄLETUS
Kelle Premium liiga võitu ootad?
18%
6%
18%
4%
19%
6%
15%
3%
4%
6%
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab algaval hooajal otsepilti kokku üle 70 mängust nii Premium liigas kui Esiliigas. Püsi lainel!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
0
JK Narva Trans
0
JK Tallinna Kalev
0
Viljandi JK Tulevik
0
Pärnu JK Vaprus
0
FC Kuressaare
0
Tartu JK Tammeka
0
Paide Linnameeskond
0
Nõmme Kalju FC
0
Tallinna FCI Levadia
0
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK