Barcelona klohmis Juventust, Chelsea peksis Karabahhile kuus (9)

Barcelona sai lõpuks Juventuse skalbi, kui Lionel Messi ja Ivan Rakitici väravatest alistati Torino Juventus 3:0, Chelsea klohmis Aserbaidžaani au ja uhkust Karabahhi kuue vastuseta väravaga.

Eelmisel hooajal Camp Noul hirmvõimsat kaitset näidanud ja Barcelonat nulli peal hoidnud Juventus oli seekord palju rabedam ning poolajapausile mindigi kaotusseisus, kui Lionel Messi osavalt puurivahist Gianluigi Buffonist mööda lõi ning Barcelona juhtima viis.

Teisel poolajal oldi jätkuvalt omas elemendis ning Juventuse auklik kaitse ei saadudki lapitud, kui Ivan Rakitic ja taaskord Messi täpsed olid. Tundub, et suvel klubist lahkunud Leonardo Bonuccist tuntakse tõsist puudust.

Londoni Chelsea ja peatreeneri Antonio Conte tööpäev oli väravaterohke, sest Karabahhist erilist vastast siiski polnud ning juba viiendal minutil oldi Pedro väravast 1:0 juhtimas. Pool tunnikest pärast avavilet pani paremkaitsja Davide Zappacosta tsenderduse kasti, ent läks veidi valesti ning pall maandus väga kenasti hoopis väravas.

Meistrite liigas jälle tagasi olev Manchester United oli kodus Baseli vastu üsna ebalev ning avapoolajal suudeti Marouane Fellaini pealöögist küll juhtima minna, ent väga veenvad ei oldud ning mängupilt tekitas pigem küsimusi. 19. minutil jäi United ilma oma rekordostust, täna kaptenipaela kandnud Paul Pogbast, kes tõmbas ära reie tagalihase ning peab mõne nädala kindlasti eemal olema.