Liverpool ei suutnud 2:0 eduseisu hoida ja teenis punase laterna vastu viigipunkti (1)

Inglismaa kõrgliiga 34. voorus mängisid tabeli viimane West Bromwich Albion ja Liverpool 2:2 viiki.

Mängu avaväravat ei tulnud oodata kaua. Juba neljandal minutil sai paari meetri pealt karistusalas tekkinud segaduse järgselt löögile Danny Ings. Inglane oli koguni 930 päeva väravata olnud ja viimati sahistas ta võrku 2015. aastal Evertoni vastu.

Poolaeg lõppeski külaliste 1:0 eduseisus ning järgmist tabamust tuli oodata 78. minutini, mil oma hooaja 40 värava lõi Mohamed Salah. West Bomwich siiski alla ei andnud ning vaid seitse minutit hiljem vähendas kaotusseisu tagasi minimaalseks Jake Livermore. Ei päästnud Liverpooli ka vahetusest sekkunud Dejan Lovren, sest karistuslöögist tulnud pallini jõudis õigel ajal jaole Salomon Rondon ning Venezuela ründaja tõi tabeli punasele laternale väärtusliku punkti.

Ragnar Klavan kuulus Liverpooli algkoosseisu ja tegi kaasa terve kohtumise.

Liverpool jääb nii kolme punktiga maha Manchester Unitedist, kellel on ka mäng varuks. Kui Tottenham Hotspur suudab 34. voorus kolm punkti juurde teenida, siis tõustakse Liverpooliga samale pulgale.

Eelmises voorus Manchester Unitedi 1:0 alistanud West Bromwichil seisab ees aga raske hooaja lõpp, sest šansid pole kuigi head kukkumist aste madalamasse liigasse vältida. Kui Swansea City peaks homme meistritiitli kindlustanud Manchester Cityt võitma, on West Bromwich uuel hooajal Championshipis pallimas.