Maagiline Coutinho tõi Liverpoolile Aasiast turniirivõidu (0)

Liverpooli meeskond alistas Premier League'i Aasia turnee finaalis Leicester City ja teenis sellega ühtlasi esikoha.

Kolmapäeval võitis Liverpool poolfinaalis Crystal Palace'i meeskonda. Vastaseks saadi just Leicester City, sest nemad olid penaltiseerias paremad West Bromwich Albionist.

Täna avas skoori tunamullune Inglismaa meister, kui 12. minutil saatis tsenderdusest tulnud palli peaga väravasse Islam Slimani. Kaheksa minutit hiljem riputas Philippe Coutinho suurepärase palli karistusalasse, mille realiseeris samuti peaga Liverpooli uus täiendus Mohamed Salah.

Minut enne poolaja pausi oli Coutinho taas tähelepanu keskpunktis. Brasiilia pallivõlur alustas vasakult äärest tulekut ning olles umbes 20 meetri kaugusel väravast virutas ta võimsa löögi taha posti, mille suhtes oli Leicesteri väravavaht Kasper Schmeichel võimetu.

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan pääses platsile teiseks poolajaks ning kumbki pool enam palli võrku ei suutnud toimetada. Peatreener Jürgen Klopp andis kõigile meestele mänguaega, ainsana ei saanud platsile väravavaht SImon Mignolet ning 90 minutit sai seega kirja Loris Karius.

Turniiri kolmanda koha kindlustas Crystal Palace, kui oldi 2:0 üle West Bromwich Albionist. Esimese poolajaga otsustatud mängu väravad sai kirja Luka Milivojevic ja Bakary Sako.

Liverpool - Leicester City 2:1 (2:1)