Meeritsale löödi debüütmängus viis, Paurilt kolm! (5)

Pauri püss paukus. Foto: Imre Pühvel (arhiiv)

Tartu Tammeka purustas 28. voorus Kaspar Pauri kübaratriki toel Rakvere Tarva kindlalt 5:0. Seejuures jäid külalised juba mängu algfaasis kümnekesi.

Skoori avas heade mõtete linnas Kaspar Paur 19. minutil, kui ta pääses karistusala joone tagant löögile ning saatis mänguvahendi Rakvere Tarva eest debüteerinud Marko Meeritsa selja taha.

Loetud hetked hiljem halvenes Rakvere olukord oluliselt, sest Kaarel Saar tõmbas murule otse värava suunas jooksnud Kristjan Tiiriku ning sai karistatud punase kaardiga. Vastaste vähemuse suutsid tartlased avapoolajal veel korra ära kasutada, kui Silver Grauberg nurgalöögiolukorras seisuks 2:0 tegi.

Teisel poolajal jätkas Tammeka oodatult väravate löömist ning juba 48. minutil oli pall kolmandat korda võrgus. Taas sai karistusala joone tagant löögile Kaspar Paur, kes palli värava ülemisse nurka lõi.

Kõik jätkus võõrustajate kindla kontrollimise all ning selle kinnituseks vormistati lõppskooriks 5:0. 54. minutil realiseeris esmalt Kristjan Tiirik meeskonnakaaslaste hea eeltöö neljandaks väravaks.

Mängu täheks tõusis aga Paur, kes 66. minutil oma kolmandagi värava lõi ning seegi sündis kauglöögist. Paur lõi ligi 25 meetri kauguselt väravast peale ning Meerits oli taas võimetu. Kuigi Tammeka käes oli initsiatiiv ka mängu lõpus, siis rohkem väravaid ei löödud.

Mängu parim - Kaspar Paur

Ei olnud raske valik. 21-aastane Kaspar Paur lõi kolm väga ilusat väravat kauglöökidest. Absoluutne üleplatsimees!

Tartu JK Tammeka - Rakvere JK Tarvas 5:0 (2:0)