Meinhard on Santost vedamas üleminekumängudele (17)

Esiliiga 32. vooru avakohtumine peeti Tartus, kus mõneti üllatuslikult võttis sealne Santos ülikindla võidu Maardu Linnameeskonna üle. Kübaratrikiga hiilgas Alex Meinhard.

Meinhard alustas kodumeeskonna võidule viimist neljandal minutil, lüües 70 silmapaari ees Santose 1:0 ette. Järgmist tabamust pidid pealtvaatajad ootama üsna kaua, sest avapoolajal skoori rohkem ei tehtud.

Oma teise realiseeris Meinhard penaltipunktist teise poolaja viiendal minutil ning umbes veerandtundi enne kohtumise lõppu saigi Santose mängija sellega hakkama - kolm väravat ühes mängus.

Kuna Maardul oli vahetusmeeste pingil kolm meest ja neist kaks juba sisse toodud, siis esimesest käigust Linnameeskond kaugemale ei jõudnudki. Teisel üleminutil vormistas lõppskoori Karl Rudolf Õigus.

Liigatabelis paikneb Santos kuuendal positsioonil, Maardu neljandal. Neid meeskondi lahutab omavahel viis punkti ning hooaja lõpuni on mängida veel neli mängu mõlemal meeskonnal.

Tartu FC Santos - Maardu Linnameeskond 4:0 (1:0)
4., 50. pen., 72. Alex Meinhard, 90+2. Karl Rudolf Õigus

Hoiatused: 8. Ilja Zelentsov, 50. Vadim Aksjonov
Pealtvaatajaid: 70
Mänguolud: +14, kergelt vihmane ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Jaanus Allas, Thor Vaas

Santos: Ermo Ojaste, Kaarel Kallandi, Dmitri Kutsarev, Siim Roops, Frederik Pelska, Joonas Kartsep, Markus Soomets, Taavi Vellemaa (60. Karl Rudolf Õigus), Jarmo Aaviste (73. Ander Vool), Alex Meinhard (88. Alar Alve), Karl-Erik Vidaja (83. Robert Pluum).
Varus: Kristjan Kattus, Oskar Meus, Ander Vool, Karl Rudolf Õigus, Robert Pluum, Alar Alve.

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Rain Aasmäe, Klimentii Boldõrev, Deniss Kovtun, Aleksei Zelentsov (46. Andrei Russak), Ilja Zelentsov, Deniss Suvorikov, Jevgeni Gurtšioglujants, Maksim Krivošein, Nikita Brõlin (60. Vladislav Sokolov), Vadim Aksjonov.
Varus: Vladislav Sokolov, Andrei Russak, Andrei Borissov.

No mine tea Maardul on raskemad mängud jäänud
Maardul mängida jäänud: Tulevik, Vaprus, Flora, Levadia.
(195.50.208.***)
No väga hea ju. Premiumisse on järgmiseks hooajaks vaja ju uut Tarvast, kellele kõik lüüa saaksid, kes vaid eelnevalt registreerunud on.
to Räim   •
(146.255.183.***)
keegi pole veel Premiumisse saanudki ja sa juba halad...
räimepoiss   •
(2001:7d0:8b83:c80:5556.***)
Viljandi peksupoisiks ei saa premmis ilmselt.
Ja ilmselt ei saa ka rohkem keegi edasi, Pärnu jääb ikkapremmi ma arvan..
Niiet väga vara halad tõesti. :D
Sillamäe   •
(62.65.227.***)
Santose ja Kalevi vahe 2 punkti, seejuures Kalevil üks vähempeetud mäng. Mõlemad püüavad Maardut, Premium liiga materjali aga pole üheski eelpool mainitutest.
Sedor   •
(93.185.255.***)
Mina arvan, et peale Viljandit just Santosel Premium liiga materjali, kui oled Santose mänguga kursis, siis tead, et enamik algkooseisust moodustavad klubikasvandikud ja kes on 17-18 aastat ainult vanad. Samas nad saavad väga hästi hakkama Premium liiga duublitega, eks mõni aga on sisse tulnud, aga muidu ikka väga hästi. Paari hooaja pärast oleksid nad 19-20 ja siis füüsiliselt veel tugevamad, vastupidavamad, kes teab, mis saama hakkab
Arvamus   •
(213.180.18.***)
Usun, et tänasest Esiliigast on Viljandi ainsana PLi jaoks küps. Santose aeg veel tuleb.
Tallinn   •
(83.178.15.***)
14 võitu 1 viik 17 kaotust. Neli vooru enne lõppu on võistkonnal veel jõuda kõrgliigasse. Ainult Eestis!
Tallinn   •
Kas kunagi tuleb ka aeg kus 10 koha omanik otse premmi saab?
Santosel esiliigas negatiivne väravate vahe ja mõni mees kujutab ette sellest koguni PL materjali? Et edaspidi piinlikkust ära hoida, võiks EJL kaaluda PLi otse lubamist ainult I liiga võitjal, nagu nt Viljandi, mitte 5-6 koha meeskonnal.
S   •
(194.150.65.***)
Kli. Klounid te tegelikult ka usute et Santos maardut edestab ja pärnu lm võidab. :)
to S   •
(82.131.80.***)
Väga hea kommentaar! Pärnu peaks PL jääma e. siis on loota enamvähem võrdset hooaega nagu eelmine. Vaevalt Santos tahab olla samasuguseks peksupoisiks nagu Tarvas.
Sedor   •
Nagu ma rääkisin, siis Santose puhul on tegemist suuremalt jaolt algkooseisus 17-18 aastaste mängumeestega, kes pistavad rinda oluliselt vanemate ja U21 meeskondadega. Nagu ma ka mainisin, siis ütlesin, et paari hooaja pärast on nad 19-20 ja seega füüsiliselt tugevamad, ei maininud kordagi et see hooaeg nad peavad kuhugi tõusma kallikesed, ütlesin, et neis võiks olla sisu, kuna tegemist siiski üpris noorte meestega ja kes tegelikult mängivad jalgpalli stiilis, mida paljud eesti klubid ei mängi. Mõned hooajad tagasi kui Santos karikas ilma tegi, siis tol ajal koosnes meeskond vanadest nägudest, kes oli kokku korjatud, nüüd nendest mõned üksikud saavad veel korralikult mänguaega, aga enamjaolt just Santose enda ksavandikud klubis, mina usun küll, et PAARI hooaja pärast on neis piisavalt sisu, et tõusta Premium liigasse, aga muidu vist mõttetu korrata enda teksti, kuna mõne inimese funktsionaalne lugemine on üpriski kehv ja nagunii ei saa ka sellest tekstist aru.
To Sedor   •
Viimases mängus Maarduga oli EJL andmetel Santose poolelt väljakul käinud mängijate keskmine vanus 22a ja 2kuud.
Need paari aasta pärast 20 aastased mehed peavad tänase koolipingi vahetama reaalse tööga, sinna see helesinine unistus ka läheb.
Sedor   •
No hakkame analüüsima, et miks oli 22a ja 2 kuud. Maardu vastu algkooseisus olnud mängijad ja vanus...