Milline lõpp! Taavi Rähn võttis lisaminutitel Kaljult võidu! (2)

Premium liiga 22. vooru viimases kohtumises läksid Hiiu staadionil vastamisi Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond ning dramaatilise lõpuga kohtumises lepiti 1:1 viiki.

Avapoolaeg kulges tempokalt ning ohtlikke võimalusi skoorimiseks tekkis mõlemal meeskonnal kohati väga kiirelt ühe värava alt teise alla kulgenud mängus mitmeid.

Poolaja lõpus sai Kalju mängu juba rohkem enda kontrolli alla ning teiste seas olid Damiano Quintieri ja Karl Mööl väravale väga lähedal, ent Paide väravalukku murda ei suudetud. Poolaega ilmestas ka rohke nurgalöökide arv, ent läbi nende Kalju midagi väga ohtlikku luua siiski ei suutnud, sest enamasti olid Paide mängijad kindlalt pallil jaol.

Teine poolaeg algas taas tempokalt ning sarnaselt avapoolaja lõpule suutis Kalju minutite möödudes mängu oma kontrolli alla saada.

Skoori avas lõpuks 63. minutil 20aastane kaitsemängija Henrik Pürg, kes sai Andrei Sidorenkovi nurgalööki peaga suunata ning saatis selle Kert Kütile püüdmatult Paide väravasse.

Kalju jätkas mängu kontrollimist, kuid teist väravat enam lüüa ei suudetud. 69. minutil oli seejuures suurepärane võimalus Ats Purjel. Kütt pillas palli ohtlikult maha ning Purje sai penaltipunktilt löögile, aga saatis mänguvahendi üle väravalati. Lõpuminutitel oli väga hea moment ka Sander Puril, kes aga suurepärast võimalust kasutada ei suutnud ja palli üle värava lõi.

Mängu kulminatsioon saabus aga teisel lisaminutil, kui Paide teenis nurgalöögi ning jõudis viigini. Elhussieny toimetas nurgalöögi karistusalasse, kus Taavi Rähn palli peaga väravasse suunas, mängides üle avavärava löönud Pürgi.

Kalju kohtub järgmises mängus 12. augustil Sillamäe Kaleviga, Paide läheb vastamisi Tartu Tammekaga.