Morata supertöö viis Chelsea tippudele lähemale (Evertonile eriti dramaatiline võit) (0)

Londoni Chelsea alistas koduväljakul minimaalse tulemusega Manchester Unitedi ning sellega vähendati tabelis tänase vastase ja Tottenhamiga vahe vaid ühele punktile.

United oli selgelt kohtumise kahvatum pool, kui suudeti Chelsea värava suunas teha vaid viis lööki, aga David De Gea pidi valmis olema koguni 14 korral. Samuti loovutati pallivaldus võõrustajatele, kuid sellest hoolimata ei suutnud kumbki meeskond avapoolaja lõppedes tabamusi ette näidata.

Teisel poolajal hakkas juhtuma, kui 55. minutil tsenderdas suurepärase palli karistusalasse Cesar Azpilicueta ning Alvaro Morata kõmmutas selle peaga kindlaks väravaks. United küll muutus mängu lõpus aktiivsemaks ja kolmandal üleminutil oli kasutada heast kohast karistuslöök. Marcus Rashford ei suutnud seda aga ära realiseerida ja järgnenud nurgalöögist ei saanud külalised samuti viigiväravat kätte.

Teises mängus suutis suurest mõõnast üle saada Everton, kui 3:2 oldi üle Watfordist. Heurelho Gomesi peahaavast tingitud mänguseisaku tõttu andis kohtunik koguni 14 üleminutit juurde.    Kodumeeskond pööraski alles üleajal seisu enda kasuks, kui teeniti penalti ja selle realiseeris edukalt Leighton Baines. 101. minutil oli suur võimalus Tom Cleverleyl seis viigistada, aga inglane eksis olulisel hetkel.

Chelsea - Manchester United 1:0 (0:0)